LG PuriCare: czas na maseczkę idealną

Choć początkowo maseczki, nawet te wyglądające na skuteczniejsze niż bielizna, budziły w naszym kraju dystans i niedowierzanie w ich skuteczność, tak dziś są po prostu niezbędne. Wyobraźmy sobie jednak, że powstała idealna maseczka, która nie łapie wilgoci, jest higieniczna, nie powoduje duszności, a do tego wyłapuje ponad 99% bakterii i wirusów. Powiedziałem: wyobraźmy? Już nie musimy – takie urządzenie z początkiem nowego roku znajdzie się w polskiej dystrybucji!

LG PuriCare posiada wysokowydajne filtry, sterowane czujnikami wentylatory, chroniące przed szkodliwymi substancjami z otoczenia – wirusami, bakteriami i powszechnymi alergenami. Dzięki zastosowaniu podwójnych wentylatorów i opatentowanego czujnika, urządzenia te pozwalają swobodnie oddychać czystym, przefiltrowanym powietrzem praktycznie w każdym środowisku. Czujnik odczytuje cykl oraz objętość oddechu użytkownika i automatycznie dostosowuje trzy prędkości obu wentylatorów – zwiększając prędkość podczas wdechu i zmniejszając ją na wydechu, by zredukować opór.

Tę apgrejdowaną maseczkę zaprojektowano uwzględniając budowę twarzy, dzięki czemu ma ona do niej idealnie przylegać. Na pokładzie znajdziemy też akumulator zapewniający od 2 (max. wydajność) do 8 h pracy, możliwość łatwego demontażu poszczególnych elementów, technologię UVnano, która dezynfekuje maseczkę w etui.

Pozostaje nam tylko czekać, by sprawdzić, jak urządzenie sprawdza się w praktyce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE