DREAM EASY, LIVE SMART: Ezviz wchodzi w ekosystemy Smart Home!

EZVIZ ciągle zaskakuje i aż trudno wyjść z podziwu, jak ta marka prężnie radzi sobie w naszej części świata. Do niedawna mało kto słyszał o pomysłach na Smart Home według tej firmy, a dziś to właśnie jej sprzęty cieszą się coraz większą popularnością!

Oczywiście, spora to zasługa prostoty obsługi, dobrych komponentów i mądrej polityki cenowej (tu EZVIZ jak mało kto potrafi zachęcić kierowanymi promocjami), ale też tego, że wiele urządzeń pracuje autonomicznie – bez konieczności instalowania żadnych bramek czy koncentratorów!

Tak było choćby w genialnej kamerce domowej C6 2K+ (recenzja Ezviz C6 2K+), którą wystarczyło włączyć, podpiąć do Internetu, zeskanować kod w dedykowanej apce na smartfon i już mogliśmy cieszyć się zdalną kontrolą urządzenia.

Takie podejście nie każdego jednak satysfakcjonuje, bo nie można integrować się z ekosystemami firm trzecich A to potrafi być bolesne, zwłaszcza, jak firma trzecią jest … Apple 😉

Ezviz na IFA 2023 pokazuje, że umie współpracować i … ma czym!

EZVIZ na IFA 2023 / fot. EZVIZ
EZVIZ na IFA 2023 / fot. EZVIZ

Na IFA 2023 EZVIZ prezentuje szeroką gamę nowych produktów, w tym kamery bezpieczeństwa 4G, inteligentne wideo dzwonki do drzwi, roboty sprzątające, stacje zasilające – a wszystko to jest opatrzone hasłem przewodnim „DREAM EASY, LIVE SMART”.

W tym roku innowacje od EZVIZ to już nie tylko pojedyncze urządzenia. Firma prezentuje technologię łączności IoT EZVIZ Connect oraz bramkę A3, która jest kompatybilna z akcesoriami Matter i Apple HomeKit, tak aby zapewnić najbardziej intuicyjny ekosystem inteligentnego domu.

EZVIZ wprowadza też na rynek RS20 Pro, robota odkurzającego i mopa 2 w 1 z zaawansowaną technologią czyszczenia i automatycznym zbieraniem kurzu. Seria inteligentnych robotów sprzątających marki obejmuje także produkty takie jak RC3, RC3 Plus, RE5 i RE5 Plus.

EZVIZ RS2 / fot. EZVIZ
EZVIZ RS2 / fot. EZVIZ

Smart home to w wydaniu EZVIZ cały ekosystem połączonych ze sobą urządzeń, czego świetnym przykładem jest nowy wideodomofon HP7, mogący służyć jako centralny hub, pozwalający na łączenie i kontrolowanie pozostałych urządzeń marki. Dzięki obsłudze EZVIZ Connect urządzenie płynnie integruje kamery, czujniki i zamki, zapewniając łatwą automatyzację domu.

Dodatkowo, EZVIZ właśnie ogłosił plan współpracy z firmą Matter z nową bramką A3 Gateway i pierwszą kamerą Apple HomeKit E6, zwiększając tym samym kompatybilność między markami i zapewniając większą wygodę użytkownikom.

Czyżby właśnie rodziła się nowa generacja urządzeń tej marki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE