TCL doceniony na EISA! Oj, czyżby szykował się przewrót pałacowy na rynku TV dla graczy?

Tuż przed wakacjami zachwycałem się pakietem premier TCL na 2023 rok, które mogliśmy zobaczyć na własne oczy podczas prezentacji na żywo – już wtedy czułem przez skórę, że marka namiesza w najbliższej przyszłości.

No cóż, fajnie jest powiedzieć, że miało się rację, ale jeszcze fajniej, że już za chwilę zaprezentujemy Wam recenzję jednego z telewizorów, które zostały docenione przez EISA!

TCL na EISA 2023 zgarnia nagrody w prestiżowych konkurencjach – a co najlepsze, w jednej z nich mamy do czynienia z dobrze wycenionym urządzeniem dla graczy!

EISA Home theatre MiniLED 65C84 / fot. mat. prasowe
EISA Home theatre MiniLED 65C84 / fot. mat. prasowe

Ciągle jestem pod wrażeniem drogi, jaką TCL przeszło w ostatnich latach, przechodząc z pozycji jednego z wielu graczy w segmencie budżetowych telewizorów do globalnego potentata w tym biznesie. Przypomnę z kronikarskiego obowiązku, że to właśnie ten producent jest obecnie TOP 2 wśród producentów telewizorów i TOP 1 wśród telewizorów 98-calowych…

Teraz do twardej potęgi sprzedażowej dochodzą zachwyty branży nad rozwiązaniami proponowanymi przez markę – 3 nagrody w prestiżowych kategoriach mówią same za siebie.

Za opracowanie przełomowej, autorskiej technologii w telewizorze TCL QD-Mini LED 4K TV 65C845 firma została nagrodzona tytułem „EISA HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024”. Doceniono jego wydajność i wrażenia, jakich dostarcza w kinie domowym. TCL został także wyróżniony w kategorii QLED: model TCL QLED TV 55C745 doceniono tytułem „EISA GAMING TV” za wyjątkowe ulepszenia dla graczy, a model TCL QLED TV 98C735 w kategorii ekranów XL zdobył tytuł „EISA GIANT TV 2023-2024”.

Zobaczmy, jak jury uzasadniało poszczególne decyzje!

EISA Giant 98C73 / fot. mat. prasowe
EISA Giant 98C73 / fot. mat. prasowe

TCL QLED 4K TV 55C745 – EISA “GAMING TV 2023-2024”

Ten model przeznaczony jest, oczywiście, nie tylko dla graczy: jego bogata paleta kolorów, wysoka jasność, możliwości HDR i pełne wygaszanie lokalne przekładają się na najwyższą jakość filmowych kadrów, a interfejs Google TV zapewnia szereg popularnych aplikacji do przesyłania strumieniowego.

Posiada również możliwość sterowania głosowego. Niezależnie od tego, jak zamierzasz go używać, 55C745 charakteryzuje doskonały stosunek jakości do ceny.

TCL QD-Mini LED 4K TV 65C845 – EISA “HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024”

TCL bezustannie rozwija technologię Mini LED – w serii C845 w tym roku podwojono liczbę stref, jak również udoskonalono diody LED. Wraz z wieloma innymi ulepszeniami może ona stanowić konkurencję dla urządzeń w technologii OLED, ponieważ pod pewnymi względami jest od niej bardziej wydajna.

TCL QLED TV 98C735 – EISA “GIANT TV 2023-2024”

Telewizor 98C735 firmy TCL jest ofertą dla wszystkich, którzy planują zamienić swój salon w nowoczesną salę kinową. Obraz 98-calowego telewizora z podświetleniem Mini LED i technologią Quantum Dot zapewnia doskonałe połączenie głębokiej czerni z najdrobniejszymi szczegółami w ciemniejszych scenach, a równocześnie oferuje wysoką jasność obrazu dzięki zjawiskowej jasności maksymalnej, a także dzięki lokalnemu wygaszaniu.

Wrócę teraz do C745, którego recka właśnie renderuje się na You Tube – choć został on doceniony za możliwości gamingowe, wykraczające poza półkę cenową, to sam testowałem go jako fan filmów i seriali i już teraz mogę Wam zdradzić, ze w tych kategoriach również nie zawodzi 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE