Logitech szaleje na Amazonie: pakiet promocji na peryferia i moja ulubiona klawiatura za 169 zł!

Logitech odpalił na Amazonie Snow Days i ta idea bardzo mi się podoba! W realnie niższych cenach możemy kupić aż 12 sprzętów marki i wszystkie mają jedną wspólną cechę: są białe jak śnieg (który – swoją drogą mam nadzieję, że już niedługo powróci do naszego krajobrazu)!

I żeby nie było – wcale nie uważam, że to dobra okazja tylko dla fanów Apple 🙂

Logitech Snow Days na Amazonie, czyli popularne akcesoria w bieli w niższej cenie!

Logitech Snow Days / screen akcji na Amazon.pl
Logitech Snow Days / screen akcji na Amazon.pl

Akcesoria Logitech to jedne z pewniaków i można obstawiać, że nawet tak bezlitośnie traktowane urządzenia, jak myszy i klawiatury, przetrwają lata codziennego użytkowania. W promocji możemy znaleźć następujące sprzęty:

  • mysz MX Anywhere 3 for Mac (279 zł) oferuje precyzję i mobilność, natomiast MX Keys Mini (319 zł) kompaktowy design oraz inteligentne podświetlenie. Oba produkty są bezprzewodowe i mogą łączyć się nawet z trzema innymi urządzeniami jednocześnie.
  • klawiatura Pebble Keys 2 (169 zł) i mysz Pebble Mouse 2 (79 zł) to nowoczesne, minimalistyczne produkty które cieszą oko i wspierają nasz styl pracy. Są lekkie i kompaktowe oraz można połączyć je bezprzewodowo z aż trzema urządzeniami jednocześnie. Pebble to moje ulubione klawiatury i cenię je za mobilność, łatwość przełączania i cichą pracę – no, poza genialnym mechanikiem, ale to już inny sprzęt – zobacz test Logitech POP Keys + Mouse!
  • mysz Lift i Lift for Mac (219 zł) to elegancja, wydajność i ergonomiczność w jednym. Dzięki innowacyjnej pionowej konstrukcji, dostosowanej do naturalnego ułożenia dłoni, Lift zapewnia komfortową pracę przez cały dzień, dbając o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.
  • zestaw MK295 (139 zł), czyli zestaw klawiatury i myszy z wyjątkową technologią SilentTouch, które eliminuje ponad 90% hałasu wydawanego przez te urządzenia. Klawiatura zapewnia komfortowe pisanie, a mysz precyzyjną nawigację. Bezprzewodowe połączenie zapewniające swobodę ruchu i niezawodność.
  • słuchawki H390 (109 zł) i kamera StreamCam (139 zł) – słuchawki mają być idealnym towarzyszem do spotkań online i telekonferencji, a StreamCam to perfekcyjne narzędzie do tworzenia profesjonalnych transmisji wideo. Z zaawansowaną technologią i rozdzielczością Full HD, StreamCam to kompleksowe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość zarówno dźwięku, jak i obrazu.

Wszystkie oferty Logi znajdziecie pod tym linkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE