Masz smartwatch Amazfit? Integracja z Komoot to kolejny powód do radości!

Amazfit nie przestaje walczyć o serca i portfele użytkowników! Od wczoraj testuję Amazfit Cheetah, czyli zegarek teoretycznie dla biegaczy, ale w praktyce mający wprowadzić każdego w świat biegów dzięki wirtualnemu Trenerowi Zepp, i muszę przyznać, że jestem pod jego dużym wrażeniem.

Nie dość, że Amazfit wypracował własny styl w zakresie designu, to jego aplikacja coraz mocniej przypomina zaawansowane kombajny rodem ze świata zegarków sportowych, a do tego marka potrafi nie tylko umiejętnie podpatrywać konkurencję, ale i dbać o rozwój własnych rozwiązań.

To już nie te czasy, kiedy możliwości integracji z zewnętrznymi serwisami i korzystane z map były domeną najdroższych zegarków – i bardzo dobrze!

Amazfit idzie w integracje i nie zostawia fanów outdooru bez map oraz możliwości profesjonalnego wyznaczania tras

Amazfit GTS 4 / fot. OffTech
Amazfit GTS 4 / fot. OffTech

Amazfit, globalna marka urządzeń wearables, nawiązała współpracę z Komoot. Dzięki współpracy użytkownicy smartwatchy Amazfit, które już dziś wyróżniają się dokładnym GPS i długim czasem pracy na jednym ładowaniu baterii, będą mogli czerpać szereg dodatkowych korzyści, m.in. prostsze wyznaczanie, optymalizowanie i wprowadzanie tras.

Ofertę Amazfit współtworzą też m.in. smartwatche Amazfit GTR 4/ GTS 4 (zegarki z GPS i możliwością rozmów po Bluetooth – tu znajdziesz recenzję Amazfit GTS 4) oraz najnowsza seria Amazfit Cheetah. Wymienione modele mogą wyświetlać trasy pobrane uprzednio z aplikacji Zepp.

Dzięki partnerstwu Amazfit i komoot, z którego korzysta już ponad 30 milionów użytkowników, tworzenie i korzystanie z tras powinno być jednak jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze.

Stworzony i opatentowany przez Amazfit system operacyjny Zepp OS już teraz umożliwia łączenie zegarków Amazfit z zewnętrznymi aplikacjami, jak:

  • adidas Running,
  • Strava,
  • Relive,
  • Apple Health,
  • Google Fit,
  • a teraz komoot.
Amazfit GTS 4 / fot. OffTech
Amazfit GTS 4 / fot. OffTech

Możemy odkrywać lub tworzyć w komoot trasy, które pobierzemy na smartwatche do wsparcia np. w trakcie jazdy na rowerze, podczas górskich wędrówek lub biegania. Po zakończeniu aktywności pokonaną trasę wraz z wykonanymi po drodze zdjęciami będzie można udostępnić społeczności komoot za pośrednictwem aplikacji Zepp.

Dużym ułatwieniem jest też wielojęzyczność komoot. Treści w aplikacji dostępne są w językach angielskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, koreańskim, niemieckim, włoskim, polskim i portugalskim.

Integracja z komoot dotyczy GTS 4, GTR 4, T-Rex Ultra i Cheetah!

Ze swojej strony dodam tylko, że już niebawem na OffTech.pl (i naszym YT oczywiście) pojawi się pełna recenzja Cheetah, gdzie pokażemy też możliwości nawigacyjne nowych Amazfitów – a tymczasem możecie podejrzeć pierwszą polską reckę Amazfit Cheetah u Dziewczyny Endorfiny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE