Kärcher SE 3-18 Compact: akumulatorowy odkurzacz piorący nie tylko do auta!

Kärcher SE 3-18 Compact wygląda jak spełnienie marzeń perfekcyjnej pani domu, Janusza marzącego o przepraniu tapicerki Passerati i Grażynki, chcącej odświeżyć meble ogrodowe.

Tak uniwersalnego urządzenia nie widziałem od dawna i najlepsze jest to, że choć jest przeznaczone do użytku domowego, to otwiera drzwi do sprzątania jak profesjonalne firmy – odkurzacz może korzystać z chemii i akcesoriów Karchera, w tym wspólnej dla wielu sprzętów baterii 18 V!

Kärcher SE 3-18 Compact ma niezłą cenę, sensowną technologię prania i jeden haczyk!

Kärcher SE 3-18 Compact / fot. Kärcher
Kärcher SE 3-18 Compact / fot. Kärcher

Pewnie większość z was próbowała choć raz zabrać się na własną rękę za solidne wysprzątanie auta razem z przepraniem tapicerki samochodowej. Skoro próbowaliście, to wiecie już, że to wcale nie tak łatwa sprawa, jakby się wydawało – mam na myśli nie tylko skuteczność zabiegu, ale i przemoczenie materiału, kłopoty z wysuszeniem i możliwość odklejenia elementów takich jak podsufitka czy boczki drzwi.

Kärcher SE 3-18 Compact ma świetnie radzić sobie właśnie w takich sytuacjach, ponieważ urządzenie korzysta z wydajnej ekstrakcji natryskowej, umożliwiającej szybkie czyszczenie, a niska wilgoć resztkowa sprawia, że tekstylne powierzchnie mają schnąć w mgnieniu oka.

Niezależnie od tego czy są to okruszki w samochodzie, plama na kanapie czy zanieczyszczenia na dywanie, bezprzewodowe urządzenie SE 3-18 Compact zapewnia utrzymanie czystości na każdej powierzchni tekstylnej. Nowość Kärchera jednocześnie odkurza zanieczyszczenia i nanosi na nie środek czyszczący. Dzięki wysokiemu napięciu akumulatora (18V) urządzenie zapewnia taką samą moc działania co przewodowe.

Odkurzacz SE 3-18 Compact jest:

  • niewielki (400 x 210 x 245 mm),
  • waży zaledwie 4 kg,
  • wyposażono go w 1,9-metrowy wąż ssący, gwarantując wygodę użytkowania.

W pełni naładowany akumulator pozwoli na wyczyszczenie całego wnętrza samochodu na raz, niezależnie od źródła zasilania. Urządzenie posiada dwa zbiorniki: jeden na czystą wodę (1,6 l), a drugi na brudną.

Odkurzacz został wyposażony w system węża 2w1: jeden wciąga zanieczyszczenia, drugi wypuszcza środek czyszczący. Panel sterowania znajduje się w górnej części urządzenia, która jednocześnie pełni funkcję schowka na akcesoria.

Do opakowania z urządzeniem dołączony jest wąż ssący, środek czyszczący RM 519, ssawka szczelinowa i do tapicerki. Ciekawostka: urządzenie posiada funkcje samoopłukiwania i suszenia, dzięki czemu po sprzątaniu wylewamy tylko brudną wodę, a reszta „robi się sama”.

A gdzie wspomniany haczyk? Otóż jeśli zapowiada się nam solidne pranie, to może nie obyć się bez konieczności zakupu dodatkowej baterii – czas pracy na jednym ładowaniu przy użyciu słabszego akumulatorka wynosi około 12 minut, natomiast większy (5,0 Ah) ma działać dwa razy tyle.

Urządzenie wyceniono na około 700 zł.

Sprawdź Kärcher VC 4 Cordless myHome i VC 6: pionowe odkurzacze, które wnoszą do domu odrobinę charakterystycznej kolorystyki marki! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE