Kärcher VC 4 Cordless myHome i VC 6: wersje premium nowych odkurzaczy nie będą już ŻÓŁTE!

Kto by pomyślał, że niemiecki producent nie odpuści i z początkiem roku wykona mocne uderzenie, skierowane w niszę pionowych odkurzaczy domowych. Kärcher VC 4 Cordless myHome i VC 6 Cordless ourFamily mają oferować długi czas pracy bez ładowania, dokładną filtrację, niewielką wagę i wysoką siłę ssącą.

Karcher nie byłby sobą (?), gdyby zrezygnował ze słynnej, intensywnej żółci, jaka od dekad kojarzy się z jego urządzeniami (ciekawostka – do lat 70-tych XX wieku barwami marki był niebieski i stalowy) – tylko czy chcemy w mieszkaniach używać sprzętów, kojarzących się z myjkami ciśnieniowymi? No właśnie: stąd nie dziwi decyzja marki o zmianie wersji kolorystycznej dla wersji premium!

Kärcher VC 4 Cordless myHome i VC 6 Cordless ourFamily: czym mogą się pochwalić najnowsze odkurzacze słynnej marki?

Kärcher VC 6 Cordless
Kärcher VC 6 Cordless / fot. Kärcher

Oba modele mają nie ustępować odkurzaczom przewodowym, ale zapewniając podobną moc powinny uwolnić nas od poszukiwania gniazdek i uważania na plączący się przewód. VC 4 Cordless myHome może pracować przez około pół godziny, mocniejszy model VC 6 Cordless ourFamily osiąga czas pracy wynoszący około 50 minut.

To drugie urządzenie wyposażone jest również w skuteczny filtr HEPA 12, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki brudu. Bezworkowy system filtracji obu odkurzaczy pozwala na łatwe i szybkie opróżnianie pojemnika na zabrudzenia oraz … oszczędność środków, jakie w innych wypadkach musielibyśmy przeznaczyć na wymienne worki.

Urządzenia można szybko przekształcić w odkurzacz ręczny, co sprawdzi się gdy potrzebujemy odkurzyć okruchy z sofy czy też regał z książkami. Siłę ssania łatwo dostosujemy do różnych powierzchni i rodzajów zabrudzeń. Urządzenia mają dwa stopnie regulacji oraz dodatkowo tryb TURBO.

Kärcher VC 4 Cordless
Kärcher VC 4 Cordless / fot. Kärcher

Aktywna ssawka podłogowa odkurzacza jest napędzana przez własny silnik elektryczny i jeszcze skuteczniej zbiera zanieczyszczenia na podłogach i dywanach. Wszystkie dostępne ssawki podłogowe posiadają z przodu osłonę przeciwuderzeniową, dzięki czemu meble są zawsze chronione.

Szeroka ssawka podłogowa VC 6 Cordless ourFamily nadaje się w szczególności do szybkiego czyszczenia dużych powierzchni i jest dodatkowo wyposażona w oświetlenie LED, dzięki któremu dostrzeżemy najmniejsze drobiny kurzu. Warto podkreślić, że urządzenie można przechowywać we wnęce lub szafie.

Oba modele oferowane są w żółtej wersji standardowej oraz w białej wersji Premium z dodatkowymi akcesoriami. Dla VC 6 Cordless Premium ourFamily dostępny jest m.in. drugi akumulator zapewniający podwójny czas pracy, a także filtry powietrza i narzędzie do czyszczenia filtrów.

Kärcher VC 4 Cordless wyceniono na 200 euro, a VC 6 Cordless ourFamily 300 euro – to rozsądne ceny, bo taki Hoover H-Free 500 HF522REW 011 to koszt około 1200 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE