Topowy pionowy odkurzacz ze stacją Samsung Bespoke Jet w mega cenie w Media Expert!

Samsung Bespoke Jet to jeden z najlepszych pionowych odkurzaczy na rynku (tu znajdziesz recenzję Samsung Bespoke Jet), który wyznacza standardy dla niemal całej (bo ścieżka Dysona jest równoległa) konkurencji!

Na stronie Media Expert za SAMSUNG BESPOKE Jet VS20A95843W Complete z kodem ME25-050123 zapłacimy dokładnie 2999 zł – to obecnie najlepsza oferta!

Dlaczego warto kupić Samsung Bespoke Jet?

Samsung Bespoke Jet w promocji ME

Topowy odkurzacz Samsunga – zwłaszcza z białą stacją dokującą – jest urządzeniem zacierającym granice pomiędzy sprzętem AGD a wyposażeniem wnętrza. Ze świecą szukać drugiego tak designerskiego modelu, który za jednym zamachem rozwiązuje nam odwieczny problem, gdzie trzymać odkurzacz!

Zapewniam, że brzmi to banalnie, ale tylko dopóki sami nie próbowaliście znaleźć miejsca dla nowo kupionego odkurzacza pionowego w swoim mieszkaniu 🙂 Bespoke może stać nawet w salonie i nie trzeba niczego wiercić ani patrzeć na niezbyt efektowny stelaż.

Do tego stacja zapewnia nam zasilanie odkurzacza i automatycznie opróżnia jego pojemnik! Jak wygląda to na żywo i dlaczego jest to świetne wybawienie dla alergików (ale też osób, które po prostu nie znoszą, jak dopiero co sprzątnięty brud i kurz unoszą się znów w powietrzu), zobaczycie na recenzji niżej (odtworzy się na właściwym momencie):

Odpada nam konieczność „babrania się” w śmieciach i to jest coś, co przekona fanatyków czystości.

Ale Bespoke Jet to nie tylko sama stacja dokująca! Odkurzacz może śmiało konkurować mocą i jakością sprzątania z topowym Dysonem (zobacz recenzję Dyson V15 Detect Absolute): radzi sobie genialne na każdej nawierzchni (bardzo dobra turboszczotka w zestawie), a czymś, co przeważy szalę na korzyść fanów sprzątania także na mokro, będzie dodatkowa końcówka mopująca 🙂

Na pewno na uznanie zasługuje czas pracy i choć na najwyższej prędkości wyniesie on niespełna 8 minut, to w praktyce tej mocy niemal nie ma potrzeby używać – już od drugiego stopnia Jet ciągnie jak szalony, choć warto pamiętać, że im wyższa moc, tym większy hałas.

Samsung Bespoke Jet / fot. OffTech
Samsung Bespoke Jet / fot. OffTech

W zestawie warto też wyróżnić szczotkę Pet Tool, dedykowana do czyszczenia tapicerki i dywanów ze zwierzęcej sierści – działa kapitalnie! Ogółem Bespoke Jet to niemal totalny odkurzacz pionowy (piszę „niemal”, bo jednak brakuje oświetlenia i blokady przez wplątywaniem włosów w turboszczotkę), który radzi sobie nawet z najbardziej gęstymi dywanami, a do tego posiada kapitalną i uniwersalną stację dokującą.

W cenie Media Expert – przypomnę, 30.12.2022 wynosi ona 2999 zł – to jeden z oczywistych wyborów dla osób szukających topowego urządzenia tego rodzaju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE