W wakacje prądu nie zabraknie? Xtorm prezentuje nowe powerbanki w wersji rugged!

Xtorm to holenderski producent akcesoriów do zasilania i wszystko wskazuje ma to, że marka poważnie traktuje polski rynek – po Xtorm XP500 i XPS100, czyli stacji ładującej z panelem solarnym, przyszedł czas na wzmocnione powerbanki na każdą okazję.

Mam wrażenie, że może być z tego wakacyjny hicior, choć trochę niedosytu pozostawiają pojemności podstawowych modeli – 5000 mAh dziś może zadowolić jedynie ajfonowców 😉

Xtorm Essential i Xtorm Xtreme Series mają poradzić sobie z zasileniem urządzeń elektrycznych bez względu na warunki atmosferyczne i otoczenie

Xtorm na wakacje / fot. Xtorm
Xtorm na wakacje / fot. Xtorm

Powerbanki z serii Xtorm Essential zapewniają tak zwane ładowanie przelotowe (Pass-through), czyli jednocześnie ładujemy powerbank oraz podłączone do niego urządzenie, na przykład smartfona. To świetne rozwiązanie, kiedy w czasie wyjazdu nie możemy liczyć na taką ilość gniazd sieciowych, jak w warunkach domowych.

Podstawowy model ma pojemność 5000 mAh, ale znajdziemy tu też większe: 10 000, 15 000 oraz 20 000 mAh.

Xtorm Xtreme Series to wytrzymałe banki energii, spełniające certyfikat wodoszczelności IP65 (ochrona przed strugami wody z każdej strony o intensywności 12,5 litrów na minutę), są gotowe na prawie wszystko – w tym na upadek do płytkiej wody.

Model Xtorm XR101 (znany również jako Xtreme Power Bank Rugged) o pojemności 10000 mAh czterokrotnie naładuje iPhona, zapewniając energię na weekendową wędrówkę. Dostarcza moc do 18 W i może służyć wieczorami oraz w nocy jako… latarka. Znajdziemy tu także obsługę szybkiego ładowania.

Xtorm Power Station XP500 to z kolei solarna mobilna stację ładowania, którą łatwo docenić przy wakacyjnym podróżowaniu samochodem lub kamperem. Stacja może pochwalić się nie tylko wysoką mocą o wartości 500 W, ale także pojemnością 612 Wh. Jej wymiary to 19 x 32 x 20 cm, natomiast waga wynosi 9450 g. W ofercie znajdziemy także warianty o mocy 300 W i 1300 W.

Na koniec została nam ciekawostka dla preppersów: stacje ładowania Xtorm można podłączyć do składanych paneli słonecznych Xtorm Solar Panel i wytwarzać własną energię – pod warunkiem dostępu do światła dziennego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE