MX-T70 i MX-T50: tak wygląda Power Audio Samsung!

Power Audio to relatywnie młoda dziedzina rynku audio, na której dominują rozwiązania Sony, JBL czy Panasonica – jednym słowem wielkich marek, które od lat mają wypracowaną pozycję na rynku urządzeń muzycznych. Do tego towarzystwa chce dołączyć Samsung i wygląda na to, że z nowościami w postaci MX-T70 i MX-T50 ma na to duże szanse! Power Audio Samsung ma przyciągać efektami świetlnymi, rozbudowaną łącznością i basem, zdolnym wstrząsnąć obrazami na ścianach!

Power Audio Samsung: dwa modele o (bardzo) różnej mocy i podobnych funkcjonalnościach

Power Audio to tegoroczna nowość Samsunga. Urządzenia tego rodzaju pozwolą przenieść mocny, wręcz koncertowy dźwięk do domu, ogrodu czy na taras. W założeniu takie systemy stanowią połączenie wysokich parametrów dźwięku z łatwością obsługi i dodatkowymi funkcjami, dzięki którym każda domówka wskoczy na wyższy poziom.

Power Audio MX-T50 / fot. Samsung

Samsung podpowiada, że nowości mają dwa główne zastosowania:

  • nagłośnienie domowych i ogrodowych imprez,
  • współpraca z telewizorami tej samej marki.

No właśnie! Ma to być nie tylko urządzenie, które rozrusza wakacyjne domówki, ale też połączymy je z posiadanym telewizorem (przewodowo lub bezprzewodowo dzięki Bluetooth), co pozwoli cieszyć się brzmieniem wypełniającym całe pomieszczenie.

Samsung postawił na ciekawą konstrukcję tych „wież”, które dzięki umieszczeniu głośników z dwóch stron generują dźwięk quasiprzestrzenny.

Power Audio MX-T50 / fot. Samsung

Power Audio MX-T70 z głośnikami o łącznej mocy 1500 Wat przenosi niemal klubowe wrażenia audio do domu. Mocny bas jest zasługą 10-calowego głośnika niskotonowego o długim skoku membrany. Z kolei Power Audio MX-T50 to głośnik o łącznej mocy 500 Wat który również oferuje dwukierunkowy dźwięk oraz wzmocnienie basów.

Ciekawym smaczkiem, pozwalającym zmienić nasz dom czy ogród w salę koncertową, jest możliwość odtwarzania grupowego, w którym możemy połączyć aż 10 urządzeń jednocześnie! Tryb imprezowy doda kolejnej radochy w czasie imprezy – możemy sparować z głośnikiem kilka urządzeń, dzięki czemu rola DJ może przypadać kolejnym osobom.

Wśród mogących zapunktować rozwiązań jest także dedykowana aplikacja Samsung Sound Tower, tryb karaoke (w T70 podwójny!) czy imprezowe światła LED.

MX-T70 kosztuje około 2099 zł, natomiast mniejszy model to koszt około 1099 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE