Masz TV Hisense? Oto nowa VIDAA z kolejnym streamingiem, ale raczej nie tym, na który czekałeś!

VIDAA to autorski system operacyjny marki Hisense, która od kilku lat wprowadza niezłe zamieszanie na rynku telewizorów i to nie tylko tych z niższej półki cenowej! Ostatnio mieliśmy okazję recenzować oficjalny model FIFA 2023 (zobacz test Hisense 55U7HQ) i tam uważnie przyjrzeliśmy się możliwościom aktualnych telewizorów tego producenta.

A trzeba przyznać, że jest o czym mówić, choć nie da się nie zauważyć „wielkiego nieobecnego” w systemie VIDAA, którego nowa aktualizacja ciągle nie przynosi!

VIDAA zaktualizowana i fani Telewizji Polskiej skaczą z radości?

VIDAA / fot. Hisense
VIDAA / fot. Hisense

VIDAA to system operacyjny smart TV, który jest używany w telewizorach Hisense. System został zaprezentowany w 2014 roku i na przestrzeni lat znacząco ewoluował, by dziś stać się jedną z najszybszych i najbardziej intuicyjnych platform smart TV dostępnych na rynku.

Oferta aplikacji VIDAA stale jest powiększana o nowe aplikacje oraz autorskie programy. Dostępne aplikacje zapewniają dostęp do filmów, muzyki, sportu czy telewizji na żywo. Dzięki współpracy z ponad 500 globalnymi partnerami na całym świecie na platformie dostępne są najpopularniejsze międzynarodowe aplikacje, takie jak:

  • YouTube,
  • Netflix,
  • Amazon Prime Video,
  • Disney Plus,
  • Viaplay,
  • NBA League Pass,
  • FIFA+,
  • Polsat Box GO.
Hisense U7HQ 55 / fot. OffTech
Hisense U7HQ 55 / fot. OffTech

W marcu br. roku oferta systemu VIDAA została poszerzona o kolejną polską aplikację – TVP VOD, największy polski serwis streamingowy.

Użytkownicy mogą korzystać z setek rodzimych i zagranicznych filmów oraz seriali, a także programów telewizyjnych i spektakli teatralnych. TVP VOD oferuje również własne oryginalne produkcje. Dostęp do treści zapewnia zakup subskrypcji w 4 różnych pakietach do wyboru.

Tyle mówi nam oficjalnym komunikat prasowy i ja przyznaję, że czuję niedosyt … jako jeden z minusów systemu Hisense wskazywałem brak współpracy z HBO i właśnie tę aplikację przywitałbym z otwartymi ramionami!

Niestety, na razie na „The Last of Us” bezpośrednio z urządzeń Hisense trzeba czekać dalej.

3 KOMENTARZE

  1. Aplikacja TVP VOD pojawiła się – faktycznie – 1 marca w ofercie VIDAA , ale następnego dnia (2 marca) zniknęła i do dziś (10 marca) nie powróciła. Tak więc z tym wszystkim to jakaś ściema. SZKODA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE