Panasonic MULTISHAPE: ogolisz się, przystrzyżesz, a na koniec umyjesz zęby! All-in-One po całości?

Panasonic MULTISHAPE to jedno z tych urządzeń, które na pierwszym miejscu stawiają uniwersalność zastosowania i możliwość rozbudowy. Nie chcesz trzymać w szafce (lub co gorsza – zabierać ze sobą w każdą podróż) osobnej szczoteczki do zębów, trymera czy golarki? Oto odpowiedź!

Panasonic MULTISHAPE to odważny pomysł na jedno urządzenie, które może spełniać 5 różnych funkcji

Panasonic MULTISHAPE / fot. Panasonic
Panasonic MULTISHAPE / fot. Panasonic

Kiedy pierwszy raz rzuciłem okiem na informację o Panasonic MULTISHAPE, byłem przekonany, że mam do czynienia z jakimś błędem w opisie produktu. Opis możliwości i wygląd jak ulał pasował do golarki czy maszynki do włosów, a tu nagle na końcu pojawiało się zdanie o tym, że można tym urządzeniem … dbać o zęby.

Wszystko stało się jasne, kiedy zobaczyłem to niewielkie urządzenie – otóż centralna jednostka, do której podłączamy wybrane końcówki, w przeciwieństwie do wielu golarek czy maszynek elektrycznych jest naprawdę niewielka i ma owalny przekrój. Wystarczy dobrać do niej odpowiednią nakładkę, a możliwości Multishape zmieniają się diametralnie: od klasycznego trymera, przez golarkę po szczoteczkę soniczną!

Centralny chwyt ER-CBN1 jest przeznaczony dla różnych nasadek. Napędza go akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (Ni-MH), zapewniający do 50 minut działania po jednej godzinie ładowania.

Panasonic MULTISHAPE / fot. Panasonic
Panasonic MULTISHAPE / fot. Panasonic

Obecnie możemy wybierać spośród następujących końcówek:

  • nasadka trymera do nosa/uszu/zarostu,
  • nasadka 3-ostrzowej golarki,
  • nasadka trymera do brody/włosów/owłosienia ciała,
  • trymer do zarostu/włosów,
  • szczoteczka soniczna.

Oczywiście to my decydujemy, jaki zestaw będzie dla nas najbardziej odpowiedni i możemy dokupować kolejne elementy w razie potrzeby.

Więcej informacji na temat Multishape znajdziecie na stronie producenta – obecnie (grudzień 2022) jednostka centralna kosztuje około 300 zł.

Szukasz innych rozwiązań marki Panasonic? Sprawdź recenzję Panasonic RZ-B210W – niedrogich i żywiołowych słuchawek True Wireless! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE