Miele Scout RX3: tak się robi roboty sprzątające dla wymagających!

Miele od dekad jest jednym z wyznaczników najwyższej jakości urządzeń AGD: tym razem zaprezentowano Miele Scout RX3, czyli robota odkurzającego w wersji premium!

Miele Scout RX3: robot sprzątający inny niż wszystkie!

Zdjęcia nowego Miele Scout RX3 pokazują jedno: w końcu ktoś przemógł passę białych robotów sprzątających i chwała mu za to! Dotąd większość automatów straszyła „higienicznym” blaskiem bądź elegancką czernią, a Miele zaryzykowało i zaprezentowało najnowszą odsłonę znanej serii w kilku wersjach:

  • różowe złoto,
  • brąz,
  • czerń.

Mam dziwne wrażenie, że właśnie nowe odcienie będą hitem – zresztą, zobaczcie sami:

Miele Scout RX3 / fot. Miele

Najciekawsze jest to, że design nawiązuje do innych urządzeń tej marki, dzięki czemu można skompletować spójnie wyglądający sprzęt AGD. Kolor RX3 można dopasować do innych urządzeń Miele, np. ekspresu wolnostojącego czy bezprzewodowego odkurzacza Triflex.

RX3 idealnie sprawdza się w codziennym odkurzaniu powierzchni nawet dużych mieszkań, także w trudno dostępnych miejscach. Niewielka wysokość Scouta pozwala efektywnie czyścić przestrzenie również pod niskimi meblami. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wentylatora i szczotek (aż 20 ramion!) RX3 wydajnie zbiera brud i kurz z każdego rodzaju powierzchni.

Kiedy robot zakończy sprzątanie, łatwo opróżnimy pojemnik unikając kontaktu z jego zawartością. Czas pracy do 120 minut oznacza, że robot może bez problemu i przerw czyścić duże powierzchnie. Nie musimy martwić się, czy nie uszkodzi mebli – Scout w pełni kontroluje pomieszczenie, sprawnie nawiguje w przestrzeni mieszkania i nawet jeśli zdarzy mu się napotkać przeszkodę, siła uderzenia jest minimalna.

Scout RX3 jest wyposażony w kamery HD, które pozwalają na wysokiej jakości transmisję obrazu na żywo. Dzięki kamerom urządzenie zapewnia inteligentną nawigację: 2 przednie kamery oferują precyzyjne rozpoznawanie obiektów 3D.

Aplikacja Miele Scout jest przyjazna dla użytkownika i zapewnia intuicyjną obsługę. Dzięki aplikacji możemy zdalnie w czasie rzeczywistym śledzić postępy sprzątania czy uaktywniać lub blokować konkretne obszary w domu zaznaczone na mapach – robot ominie na przykład pokój dziecięcy z rozrzuconymi na podłodze małymi klockami, a skupi się na posprzątaniu okolic stołu po skończonym posiłku.

Miele Scout RX3 wyceniono na 719 euro – dane techniczne urządzenia poznacie na stronie domowej Miele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE