Haier Multidoor seria 9 pozwoli Ci podejrzeć zawartość lodówki na ekranie i zarządzać smart home!

Haier Multidoor seria 9 to bezkompromisowe urządzenie rodem z filmów science fiction: mamy tu piękną lodówkę, która nie dość, że posiada wszystko to, czego wymagalibyśmy od topowego sprzętu tego typu, to jeszcze oferuje dostęp do Internetu, ogromny wyświetlacz, pakiet kamerek wewnątrz i funkcje „prowadzenia za rączkę” podczas gotowania!

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB: jeśli tak mają wyglądać lodówki przyszłości, to ja nie mam nic przeciwko!

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB / fot. Haier
Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB / fot. Haier

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to lodówka, która automatycznie uruchomi duży ekran, umieszczony na drzwiach, kiedy tylko zbliżymy się do urządzenia.  Na wspomnianym wyświetlaczu sprawdzimy funkcje lodówki i … skorzystamy z zasobów multimedialnych! Tak, to ten moment, kiedy można powiedzieć: Twoja lodówka pozwoli Ci surfować po Internecie, włączyć ulubioną muzykę, odtwarzać filmy i audiobooki.

To oczywiście tylko ułamek jej możliwości, bo poza wyświetlaniem filmików z YouTube podczas gotowania, możemy wykorzystać ekran lodówki do przepisów z aplikacji hOn, które będą wyświetlane bezpośrednio z ekranu na drzwiach urządzenia. Choć brzmi to jak fragment scenariusza do filmu o kuchni przyszłości, to już dziś lodówka może nas poprowadzić krok po kroku podczas przygotowywania posiłku, ustawiając odpowiednią temperaturę i czas chłodzenia.

Szukasz ciekawych urządzeń AGD? Sprawdź recenzję Samsung Bespoke Jet, pionowego odkurzacza wyposażonego w świetną stację czyszczącą!

Dodatkowo nie zabrakło tu tak „oczywistych” funkcji, jak wirtualny asystent napojów: wybierzemy ich rodzaj, stan początkowy i naczynie, dzięki czemu system oszacuje optymalny czas chłodzenia i powiadomi nas, kiedy będzie on gotowy.

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to prawdziwe domowe centrum dowodzenia, dzięki któremu możemy w prosty sposób kontrolować wszystkie urządzenia w domu: podczas gotowania uruchomimy pralkę, sprawdzimy stan piekarnika lub zwiększymy moc okapu za pomocą kliknięcia na ekranie lodówki.

Do tego w dedykowanej aplikacji zawsze sprawdzimy, co znajduje się wewnątrz lodówki – tak, zainstalowano tam cały system kamer, więc koniec z nocnym podjadaniem, bo i tak wszystko się wyda 😉

Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB / fot. Haier
Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB / fot. Haier

Znajdziemy tu całą masę przydatnych i prawdziwie inteligentnych funkcji, takich jak:

  • My Inventory: sprawdzanie stanu zapasów bezpośrednio na ekranie na drzwiach lodówki, a do tego powiadomienia o zbliżającym się końcu terminu ważności,
  • sporządzanie i aktualizacja spisu żywności i napojów,
  • Fresher Techs zachowa świeżości i smaku na dłużej,
  • Air Surround sprawia, że powietrze delikatnie przepływa wewnątrz lodówki – znajdziemy tu specjalne boczne wyloty rozprowadzania zimnego powietrze,
  • Total No Frost zapobiega powstawaniu szronu w całej chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów,
  • Fresher Shield chroni mrożoną żywność, jednocześnie zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania.

Cena modelu to około 16 000 zł – pełną specyfikację  urządzenia znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE