Panasonic TOUGHBOOK G2 produktem roku IT Professional!

Panasonic TOUGHBOOK G2 to jedno z tych urządzeń, które wyśmienicie sprawdza się w zastosowaniach profesjonalnych – i mam tu na myśli najbardziej wymagającą służbę w zawodach medycznych, wszelkiego rodzaju resortach bezpieczeństwa czy w końcu serwisowych.

Moc, odporność i bezpieczeństwo zaklęte w tablecie?

Panasonic TOUGHBOOK G2 zgarnia laury przyznawane przez profesjonalistów

Panasonic TOUGHBOOK G2 nagrodzony / fot. Panasonic

Plebiscyt Produkt Roku miesięcznika „IT Professional” to coroczne nagrody redakcji przyznawane produktom, które w opinii dziennikarzy są najlepsze pod kątem specyfikacji, przewagi konkurencyjnej i wartości dla klienta.

W tegorocznej, 11. już edycji konkursu, Produktem Roku w kategorii „Smartfon/Tablet” został TOUGHBOOK G2 STANDARD od Panasonic.

TOUGHBOOK G2 jest dostępny na rynku od lipca 2021 roku w dwóch wersjach – standardowej i Quick Release SSD dla sektorów, w których operuje się wrażliwymi danymi, jak służby ratunkowe, policyjne czy wojskowe. Urządzenie może być również wyposażone w opcjonalną podświetlaną klawiaturę, która zawiera dodatkowy port USB typu A i typu C.

TOUGHBOOK G2 jest oferowany z bogatym zestawem dedykowanych akcesoriów, w tym stacjami dokującymi dla pojazdów, które mogą być używane z klawiaturą lub bez niej, a także paskami na rękę, paskami na ramię i futerałami umożliwiającymi dezynfekcję.

Model G2 sprawdzi się w wielu sektorach: od logistyki po usługi serwisowe.

Panasonic TOUGHBOOK G2 / fot. Panasonic

Urządzenie jest w pełni wyposażone do raportowania i kontaktu z klientami, za sprawą przedniej kamery 2MP z funkcją Windows Hello, tylnej kamery 8MP z lampą błyskową LED oraz cyfrowego pióra do precyzyjnego podpisu biometrycznego.

Sprzęt napędza procesor Intel® CoreTM 10 generacji (Quad Core) z technologią Intel® vPro® i 16 GB pamięci RAM (możliwe 32 GB). Po zadokowaniu w opcjonalnej stacji biurkowej może on również zastąpić komputer w biurach na placu budowy, dając przy tym możliwość wyświetlania obrazu w 4K na dwóch zewnętrznych ekranach.

W transporcie TOUGHBOOK G2 może być wykorzystywany w serwisach samochodowych, przez obsługę pociągów i torów kolejowych, maszynistów, aż po personel zajmujący się naziemną obsługą samolotów.

Model posiada regulowaną jasność ekranu dotykowego na poziomie 1000 cd/m², co ułatwia przeglądanie dokumentów nawet w ekstremalnym nasłonecznieniu lub w ciemnościach podziemnych budynków czy tuneli. Jest w pełni wytrzymały, zaprojektowany zgodnie z normą MIL-STD-810H i posiada klasę szczelności IP65.

TOUGHBOOK G2 jest objęty standardową 3-letnią gwarancją. Jego cena zaczyna się od 2,450 EUR netto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE