Tronsmart atakuje na dwa głośniki Bluetooth: oto Groove 2 i T7 Mini!

Tronsmart Groove 2 i Tronsmart T7 Mini to dwie świeżynki od coraz śmielej poczynającej sobie chińskiej marki. Na pewno po modelu głośnika do zastosowań domowych o ambitnej nazwie Studio (zobacz recenzję Tronsmart Studio) apetyty wielu fanów mobilnego grania są rozbudzone!

Tronsmart Groove 2 to twardy maluch!

Tronsmart Groove 2
Tronsmart Groove 2 / fot. Tronsmart

Groove 2 należy do tych przenośnych głośników, które samym wyglądem zdradzają swoje przeznaczenie: jego wnętrze chroni wzmocniona, kanciasta obudowa, zapewniająca wodoodporność na poziomie IPX7.

Znajdziemy na niej solidny uchwyt do karabińczyka oraz … oświetlenie LED, które potrafi pulsować w rytm muzyki. Mimo niewielkich rozmiarów (szerokość i wysokość 10.6 cm x 6 cm grubość) Groove 2 potrafi grać nawet przez 18 h (oczywiście mowa o odtwarzaniu na skali głośności max. do połowy mocy i bez włączonych efektów świetlnych).

Ten model do transmisji wykorzystuje Bluetooth w wersji 5.3, a dźwięk jest kodowany SBC (w zasadzie przy tych gabarytach lepsze kodeki są i tak pozbawione sensu). Moc głośnika to 10W, pasmo przenoszenia 20Hz – 20kHz. Co ciekawe, znajdziemy tu także technologię wzmocnienia dźwięku SoundPulse.

Na Geekbuying zapłacimy za ten model 138 zł (stan na 23.06.22).

Tronsmart T7 Mini: przenośny głośnik w wersji mini i mocą maxi!

Tronsmart T7 Mini
Tronsmart T7 Mini / fot. Tronsmart

Tronsmart T7 Mini to urządzenie, które konstrukcyjnie wygląda jak wypadkowa zderzenia stylu wypracowanego już przez producenta oraz ikony bezprzewodowych głośników, czyli JBL.

Na pokładzie znajdziemy akumulatorek o mocy 2500 mAh (analogicznie jak u Groove 2 – zresztą oba modele łączy też wersja Bluetooth i kodeki), który także i tutaj bez włączonych efektów świetlnych ma pracować nawet do 18 h.

Na pewno warto docenić sporą moc T7 Mini, bo jak na klasę tej wersji 15 W to naprawdę nieźle, zwłaszcza w połączeniu z dookólnym dźwiękiem.

Dodajmy do tego możliwość sparowania dwóch tych samych głośników w zestaw stereo, a robi się naprawdę ciekawie 🙂

Tronsmart T7 Mini kosztuje na geekbuying.pl dokładnie 180 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE