Behringer BV4038 i Behringer BV-Bomb: dwa designerskie mikrofony dla streamerów!

Behringer BV4038 i Behringer BV-Bomb to dwa małe, dopracowane w szczegółach cudeńka designu, które łączą wszystkie zalety tej marki (a więc przede wszystkim dobry stosunek ceny do możliwości) i projekt, który sprawi, że przyciągną wzrok nie tylko fanów nietypowych mikrofonów.

Behringer BV4038: mikrofon pojemnościowy nawiązujący kształtem do kultowego Waffle Iron z lat 50-tych!

Behringer BV4038
Behringer BV4038 / fot. Behringer

BV4038 to niewielki model, inspirowany projektem popularnego studyjnego mikrofonu waflowego, którego złote czasy przypadły na lata 50. XX wieku. Podobnie jak dawne konstrukcje, także ten mikrofon został zbudowany tak, aby służył przez lata.

BV4038 posiada kapsułę pojemnościową, która jest świetnym wyborem do nagrywania wokali i instrumentów akustycznych. Urządzenie może pochwalić się szeroką i dość płaską charakterystyką częstotliwości. Dzięki kierunkowej konstrukcji jest to idealny mikrofon dla streamerów i osób, które pracują głosem.

Ten model pracuje w zakresie częstotliwości 50-17 000 Hz z maksymalnym ciśnieniem dźwięku 132 dB, czułością 34 dBV, stosunkiem sygnału do szumu 78 dBA i rozdzielczością 16 bit/48 kHz.

Cena urządzenia to około 90 euro.

Behringer BV-Bomb: idealny mikrofon dla fanów Fallouta!

Producent zachwala ten model jako mikrofon pojemnościowy o bardzo niskim poziomie szumów, inspirowanym projektem popularnego mikrofonu studyjnego MGM, używanego w latach 30. XX wieku.

Urządzenie jest wyposażone w interfejs USB typu plug-n-play i fikuśny, niewielki statyw, pozwalający na regulację wysokości. BV-Bomb ma superkardioidalną charakterystykę kierunkową i kapsułę elektretową, pracuje w zakresie częstotliwości 50-16 000 Hz, wytwarza maksymalne ciśnienie akustyczne 135 dB. Jego czułość to 31 dB, a stosunek sygnału do szumu wynosi 76 dBa.

Zapłacimy za niego również około 90 euro.

Wolicie nowoczesny sprzęt w rodzaju Creative Live! Mic M3 czy jednak retro design, na jaki stawia Behringer?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE