NVIDIA CHARITY STREAM, czyli jak przenieść idee WOŚP z telewizorów do … monitorów!

NVIDIA CHARITY STREAM wydaje się być odpowiedzią, jak przenosić dawne idee (wystarczy przypomnieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaczyna grać po raz 30!) w świat współczesnych oczekiwań. W czasie streamingów licytujemy, wygrywamy nagrody i dobrze się bawimy – brzmi jak przepis na sukces?

NVIDIA CHARITY STREAM w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniach 6-11 grudnia NVIDIA połączy siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wpływy z dorocznego charytatywnego streamu zostaną w całości przeznaczone na cel 30. Finału WOŚP, czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W sześciodniowym wydarzeniu wezmą udział gracze, streamerzy, twórcy oraz znane osobistości z życia publicznego. Oprócz zbiórek pieniędzy przeprowadzone zostaną aukcje, w których będzie można wylicytować atrakcyjny sprzęt komputerowy oraz pamiątki.

NVIDIA charity stream
NVIDIA charity stream / fot. NVIDIA

Jubileuszowa 30. Orkiestra zabrzmi dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów. Fundacja od 20 lat prowadzi Program Zapobiegania i Leczenia Retinopatii Wcześniaków, w ramach którego przebadano blisko 262 tys. dzieci, a wzrok uratowano ponad 11 tys. wcześniaków.

Poza samym streamem odbędą się panele dyskusyjne, w ramach których będzie można między innymi poznać tajniki modowania kart graficznych czy dowiedzieć się w jaki sposób komputery i platforma NVIDIA Studio wspierają twórców w ich codziennej pracy.

Najwyższe dzienne donacje zostaną uhonorowane wyjątkowymi nagrodami takimi jak laptop Lenovo, kolekcjonerskie wersje gier czy akcesoria (w tym fotele, klawiatury, myszki, słuchawki) od marek Logitech, Omen, Quersus, Razer, SPC oraz SteelSeries.

Przeprowadzone zostaną także charytatywne aukcje w serwisie Allegro, w których będzie można wylicytować między innymi trzy zmodyfikowane graficznie karty od Gigabyte (GeForce RTX 3080, RTX 3070, RTX 3060).

Całość wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE