RockJaw Audio Avant Air: słuchawki do biegania o świetnych parametrach!

RockJaw Audio to to brytyjska marka, mogąca pochwalić się już niemal 10-letnią historią. Avant Air mogą być modelem, który wypełni lukę pomiędzy słuchawkami typowo sportowymi a takimi, które są nastawione na potężne, klarowne brzmienie!

RockJaw Audio Avant Air: prawie jak Bose i to nie jest złośliwość!

Dla osób, które choć minimalnie interesują się słuchawkami bezprzewodowymi, źródło designu Avant Air będzie dość oczywiste – inspiracja dokanałową serią Bose QuietComfort jest tu na tyle czytelna, że nie wymaga komentarza 😉

RockJaw Audio Avant Air / fot. RockJaw Audio

Nie jest to złośliwy przytyk, ponieważ to i tak miła odmiana, że ktoś przestał kopiować od Apple (wcześniej klasyczne Airpodsy, teraz wersja Pro) i szuka źródeł inspiracji, a dodatkowo nie jest to sięganie po wzorce pozbawione pokrycia w możliwościach słuchawek, bo te są imponujące.

RockJaw nie zapomniał o tym, że słuchawki mają wygodnie leżeć w uchu oraz dobrze brzmieć – bez taryfy ulgowej w postaci tłumaczenia, że sportowcy i tak skupią się na dodającym energii basie.

Avant Air może pochwalić się świetnym pasmem przenoszenia w zakresie 15–40000Hz i jeśli jest w tym większość prawdy, to mamy do czynienia ze słuchawkami True Wireless o potężnych możliwościach brzmieniowych. Ten zakres jest możliwy dzięki niestandardowym przetwornikom z płynnego silikonu i powłoki berylowej. Tak szerokie pasmo przenoszenia wspierane jest przez Bluetooth 5.2 i obsługę aptX oraz AAC.

RockJaw Audio Avant Air / fot. RockJaw Audio

Producent zabezpieczył słuchawki przed zalaniem, co potwierdza certyfikat IPX5. Czas pracy „pąków” na jednym ładowaniu baterii wynosi 12 godzin (!) a łącznie z etui nawet do 36 godzin. Znajdziemy tam także szybkie ładowanie – 30 minut wystarczy na 10 godzin odtwarzania. Energię uzupełnimy przez złącze USB-C lub bezprzewodową technologię Qi.

Znajdziemy tu także dotykowe sterowanie pozwalające na regulację głośności, odtwarzanie, wstrzymywanie i pomijani utworów oraz aktywację asystenta głosowego.

Na stronie producenta zapłacimy za ten model 120 funtów.

Szukasz słuchawek sportowych? Zobacz nasz poradnik Słuchawki bezprzewodowe do biegania: TOP 10 na każdy budżet!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE