Navi Space Hykker: tani robot sprzątający z mopowaniem dostępny w Biedronce!

Biedronka lubi zaskakiwać i co jakiś czas znajdziemy w niej urządzenia AGD, które łączą dobrą cenę, niezłe funkcjonalności i polską gwarancję – a to ostatnie jest dla wielu użytkowników kluczową kartą przetargową, mobilizującą do zakupu krajowego urządzenia zamiast oczekiwania na przesyłkę z Aliexpress (która dodatkowo zostanie tak opodatkowana, że zakup może pójść nam w pięty – o tym, jak cło na Aliexpress niszczy sens robienia tam zakupów już pisaliśmy). Navi Space Hykker może być fajną opcją dla fanów automatycznych odkurzaczy z funkcją mopowania, zwłaszcza w kwocie, jaką za niego zapłacimy!

Navi Space Hykker: kolejna odsłona lubianego robota sprzątającego – króla budżetowej półki

Navi Space Hykker / fot. Hykker

Robot sprzątający marki Hykker pozwala utrzymać w czystości podłogę i dywany, odciążając użytkownika z domowych obowiązków.

Urządzenie dokładnie sprząta podłogi dzięki 4 różnym trybom pracy oraz specjalnemu systemowi 3 niezależnych szczotek. O wygodę użytkowania zadba prosta obsługa: z poziomu robota albo zdalnie za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji, która pozwala nim zarządzać z dowolnego miejsca dzięki smarfonowi.

Hykker utrzymuje w czystości podłogi wykonane z twardych, jednolitych materiałów, takie jak kafelki, panele, parkiet czy linoleum. Poradzi sobie również z podłożem pokrytym cienkimi wykładzinami i dywanami, których włókna są krótkie (poniżej 1 cm długości) i zwarte, a ich krawędzie są na tyle niskie, aby urządzenie mogło na nie wjechać bez blokowania się szczotek.

Navi Space Hykker / fot. Hykker

Szczotki umożliwiają oczyszczanie większej powierzchni przez zgarnianie kurzu i drobnych śmieci do otworu zasysającego. Radzą sobie one z rogami pomieszczeń oraz przestrzeniami wokół nóg mebli i innych przedmiotów. Hykker posiada 3 szczotki: 2 boczne oraz główną. Koronnym atutem tej wersji robota Navi Space będzie dla wielu użytkowników zbiornik na wodę oraz nakładka mopującą, które pozwalają na ścieranie podłogi na mokro.

Navi Space posiada filtr EPA11 oraz specjalny zderzak wraz z sensorami schodów i przeszkód, dzięki którym jest w stanie je ominąć. Urządzenie wyposażone jest w akumulator 2500 mAh, pozwalający na pracę do 80-100 minut i stację dokującą – zanim robot się rozładuje, automatycznie wraca do bazy.

W zestawie znajdziemy:

  • 1 parę wymiennych szczotek,
  • zbiornik na kurz,
  • zbiornik na wodę,
  • 2 sztuki nakładek do mopowania,
  • pilot zdalnego sterowania,
  • 2 baterie AAA 1,5V,
  • stację dokującą,
  • narzędzie do czyszczenia,
  • zasilacz,
  • instrukcję obsługi.

Navi Space dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce w cenie 549 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE