Stanowisko pracy rodem z Enterprise? Tylko z kosmicznym monitorem Philips 498P9Z!

Wyjątkowe monitory wciąż w natarciu! Niedawno pisaliśmy o ultracienkim i przenośnym AOC I1601P, teraz przyszedł czas na nieco onieśmielający model Philipsa, który wprowadzi nową jakość w zastosowania profesjonalne!

Philips 498P9Z to monitor bez kompromisów ze świetną specyfikacją i jeszcze lepszym wyglądem

Jeśli marzysz o zorganizowaniu unikatowego miejsca pracy i/lub zabawy, jednym z najbardziej imponujących monitorów o mocnej specyfikacji będzie Philips 498P9Z.

Matryca Philipsa posiada rozdzielczość Dual Quad HD (5120 x 1440 px), która odpowiada dwóm 27-calowym ekranom QHD w formacie 16:9. Pozwoli to na obsługę wielu okien jednocześnie lub wyświetlanie długich osi czasu w aplikacjach do edycji wideo czy muzyki. Pracę z tak dużym panelem ułatwia zakrzywienie 1800R.

Philips 498P9Z / fot. Philips

Technologia MultiView umożliwia wyświetlanie obrazu z dwóch urządzeń jednocześnie w trybie Picture by Picture. Dzięki przełącznikowi KVM MultiClient do obsługi obu podpiętych komputerów wystarczy jeden zestaw klawiatury i myszy podłączony do monitora.

Port USB-B pozwoli na połączenie się z każdym komputerem. Za pomocą jednego przewodu prześlemy dane z wbudowanego koncentratora, do którego możemy podpiąć peryferia czy nośniki danych.

Potężna i wydajna matryca

Philips 498P9Z / fot. Philips

Matryca w modelu 498P9Z cechuje się:

  • szerokimi kątami widzenia (178°/178°),
  • wysoką jasnością (550 nitów),
  • kontrastem na poziomie 3000:1,
  • pokrycie palety kolorów sRGB na poziomie 122%,
  • częstotliwością odświeżania 165 Hz,
  • technologią Adaptive Sync,
  • współczynnikiem Delta E < 2.

Regulowane pochylenie i wysokość ekranu pozwolą zająć ergonomiczną pozycję przy biurku, a technologia EasyRead dostosuje parametry obrazu tak, by wrażenia przy pracy z dokumentami były zbliżone do ich papierowych wersji. Funkcja LowBlue ograniczy ilość emitowanego światła niebieskiego, które niekorzystnie wpływa na komfort pracy.

Philips 498P9Z pojawi się w sprzedaży w sierpniu w cenie 5 171 zł. Więcej szczegółowych informacji i specyfikację znajdziecie na stronie domowej producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE