Ja: coś duży ten Twój tablet. AOC: bo to 16 calowy monitor!

Uwielbiam rozwiązania takie jak AOC I1601P, które pokazują, jak nietypowe, a jednocześnie funkcjonalne może być podejście do przedmiotów, które służą nam do pracy i zabawy. Ale sam koncept to nie wszystko – ten przenośny monitor pozwala na współpracę ze starszymi urządzeniami!

AOC I1601P: prawdziwie przenośny monitor z matową powłoką i magnetycznym etui!

AOC uzupełnia swoją ofertę monitorów przenośnych o model I1601P. Został on wyposażony w nowoczesne złącze USB-C, jednak sygnał obrazu może być do niego wysyłany też przez port USB-A. Dzięki temu użytkownicy starszych urządzeń również będą mogli czerpać z korzyści, jakie niesie mobilny ekran.

AOC I1601P / fot. AOC

Praca z użyciem dwóch monitorów staje się coraz powszechniejsza. Jednak nie zawsze jest możliwa z wykorzystaniem konwencjonalnych ekranów. Dlatego AOC proponuje monitor, który sprawdzi się w podróży, jako dodatkowy wyświetlacz na stanowisku pracy z ograniczoną przestrzenią czy narzędzie dla przedstawiciela handlowego.

I1601P oparto na 15,6-calowej matrycy IPS z matową powłoką. Dzięki temu kąty widzenia obrazu są szerokie, a refleksy świetlne zredukowane. Monitor długością i wysokością odpowiada laptopom 15”, dla których może być wygodnym uzupełnieniem. Grubość 8,5 mm oraz waga na poziomie 800 g ułatwiają jego transport.

AOC I1601P / fot. AOC

W zestawie znajduje się magnetyczne etui Smart Cover, które spełnia nie tylko rolę ochronną ekranu w trakcie gdy jest on nieaktywny. Po rozłożeniu staje się też podkładką, umożliwiającą ustawienie monitora zarówno pionowo, jak i poziomo. Tę funkcjonalność uzupełnia wbudowana w I1601P opcja automatycznego obracania obrazu.

Pracę ze starszymi urządzeniami wspomaga technologia Display Link, dzięki której, I1601P można podłączyć zarówno przy pomocy zyskującego na popularności USB-C jak najpowszechniejszego portu USB w wersji A.

AOC I1601P wejdzie do sprzedaży w sierpniu w sugerowanej cenie detalicznej 1 069 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE