Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO: bez kompromisów?

Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO to odkurzacz pionowy, który ma wszelkie szanse na to, żeby wywalczyć swój kawałek tortu na rynku! Nowość kusi nie tylko niską ceną (799 zł), ale też bogatym wyposażeniem, mocnym silnikiem, ergonomiczną konstrukcją i opcją jednoczesnego odkurzania i mycia podłogi!

Co odkurzy Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO?

Najnowszy model Hoovera bez trudu radzi sobie z:

  • odkurzaniem mebli, kanap i szafek,
  • dywanów,
  • podłóg twardych,
  • wnętrzem i tapicerką samochodu,
  • odkurzaniem i myciem jednocześnie.

Z odkurzacza możemy korzystać w trybie ręcznym i pionowym: ten pierwszy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważna jest mobilność i odkurzenie trudnodostępnych powierzchni (wnętrze auta czy niewielkie powierzchnie), drugi – podczas standardowego odurzania.

Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO / fot. Hoover

O skuteczne czyszczenie wykładzin dba szczotka wyposażona w wałek Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włosie przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg i mocniejsze – do głębokiego czyszczenia dywanów. Hoover kusi zwrotnością: na przykład szczotka H-Lab 2in1 Hydro, której kąt czyszczenia od 90º do 180º możemy zmienić jednym ruchem nadgarstka, z łatwością odkurzy przestrzeń wokół mebli bez potrzeby odsuwania ciężkich sprzętów.

Czas pracy urządzenia jest zależny od wybranego trybu:

  • auto pozwala na odkurzanie do 40 minut
  • standardowy, który pracuje do 25 minut
  • turbo – czas pracy na najwyższych obrotach to maksymalnie 12 minut

Pełne naładowanie odkurzacza trwa 2,5 godziny, a o jego zakończeniu poinformuje nas dioda LED.

Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO: funkcja mycia, które nie odstrasza trudnością oraz czyste powietrze

Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO / fot. Hoover

Odkurzacz wyposażono w szczotkę H-Lab 2in1 Hydro, która oprócz funkcji odkurzania posiada wałek Hydro
360°, umożliwiający precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik (70 ml) wodą z dodatkiem detergentu, umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć i urządzenie jest gotowe do pracy.

Jednorazowe namoczenie wystarcza na umycie do 40 m2 powierzchni i nie wymaga – tak jak w przypadku tradycyjnego mopa – płukania i wyciskania co chwilę, co zwiększa komfort sprzątania.

Hoover zastosował tu także system separacji Single Cyclone oraz dodatkowy poziom filtracji, które pozwalają na oddzielenie i zatrzymanie najdrobniejszych cząstek pyłu wewnątrz pojemnika na kurz. Dzięki takiemu przepływowi strumienia powietrza możemy cieszyć się czystym powietrzem w całym domu.

Szczegółowe informacje na temat tego modelu znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE