Co się dzieje, gdy audiofilska marka zabiera się za soundbar? Oto Studio 3D Mini!

Definitive Technology to amerykański producent, mogący pochwalić się 30 letnią historią. Co ciekawe, firma – choć celuje w klientów z zacięciem audiofilskim – posiada w swoim portfolio zarówno rozwiązania dedykowane do domów i mieszkań, jak i skierowane do profesjonalistów i zastosowań komercyjnych (sale wykładowe, koncertowe itp). Pewno jest jedno – Definitive Technology dba o każdy aspekt swoich urządzeń – spójrzcie na poniższy filmik:

Ostatnio poznaliśmy nowość w ofercie marki, czyli soundbar Studio 3D Mini.  Zestaw składa się z soundbara oraz bezprzewodowego subwoofera i pracuje w trybie 4.1 z wirtualizacją Dolby Atmos i DTS: X. Rozmiary soundbara to 66 cm szerokości i jedynie 5 cm wysokości – nie powinno nas to zwieść, ponieważ DT zapowiada, że ten model będzie w stanie rywalizować z konkurencją o segment większą.

To nie koniec ciekawostek: Studio 3D jest pierwszym produktem współpracującym z systemem HEOS poza Denonem i Marantzem. Tak – to świetna wiadomość dla osób, które już korzystają z tego rozwiązania multiroom. Urządzenie może pochwalić się również wejściem i wyjściem eARC HDMI, kompatybilnością z 4K HDR Dolby Vision i HDR10 +, AirPlay 2 a także analogowym i cyfrowym wejściem audio.

Dwa słowa o budowie 3D Mini: w soundbarze znajdziemy sześć głośników ustawionych pod różnymi kątami, tak, by nagłaśniać też boki pomieszczenia, natomiast subwoofer posiada duży głośnik średnicy 20 cm.

Przewidywana cena zestawu to około 900 $.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE