Huawei Watch Fit New za 269 zł w promocji x-kom pomoże Ci spełnić noworoczne postanowienia!

Huawei Watch Fit New to jedna z tych inteligentnych opasek (tu znajdziesz nasz poradnik, jak wybrać smartband), które od początku miały się czym pochwalić i choć nie były jednymi z najtańszych urządzeń w tym segmencie, to sprytną kombinacją eleganckiego designu i możliwości treningowych potrafiły znaleźć swoich fanów.

Najlepsze jest to, że o ile standardowa cena Watch Fit New, wynosząca 400 zł, sprawiała, że to urządzenie na starcie odpadało z porównań z najnowszymi modelami Mi Banda czy Amazfita, to już akcja weekendowa x-kom mocno wyrównuje szanse.

W weekendowej promocji x-kom (7-8 stycznia) z kodem weeknd zapłacimy za Huawei Watch Fit New dokładnie 269 zł – to bezkonkurencyjna cena!

Huawei Watch Fit New w promocji x-kom to świetny wybór dla osób, które zaczynają przygodę ze sportem!

Huawei Watch Fit New to jedna z tańszych wersji serii Fit (tu sprawdzisz test Huawei Watch Fit 2 w wersji Elegant) i nie znajdziemy tu w związku z tym metalowej obudowy czy skórzanego paska.

Fit New jest do bólu sportowy w zakresie designu – to konstrukcja z tworzywa sztucznego (ramka z włókna polimerowego), gdzie na pierwszym planie wyeksponowano spory wyświetlacz w technologii AMOLED (1,64″, 456 x 280 px), mogący pochwalić się całą masą bezpłatnych i dopracowanych tarcz, z których słynie Huawei (ba – mamy tu także tarcze znane z droższych zegarków marki).

Całość pracuje pod kontrolą Harmony OS i aplikacji Zdrowie, która posiada sensownie rozplanowane menu, agreguje sporo danych i potrafi ładnie je wizualizować.

Oczywiście zegarek wyposażono w wiele czujników (akcelerometr, pulsoksymetr, pulsometr, światła i żyroskop), które wspomagane algorytmami Huawei na ogół są w stanie przedstawić nam wiarygodne wskazania potreningowe (pojawiają się tu standardowe dla opasek poniżej 1000 zł przekłamania w interwałach, ale zdecydowana większość sportów zaskakuje dokładnością – sprawdź przykładowe możliwości analityki Hua w recenzji Watch GT Runner).

Huawei Watch Fit New: trening na zegarku / fot. Huawei

Huawei Watch Fit New posiada coś, o czym wielu konkurentów może pomarzyć – będzie to obecność wirtualnych treningów, w których instrukcje ćwiczeń zobaczymy bezpośrednio na wyświetlaczu zegarka.

W praktyce jest to bardzo poważne wsparcie, bo nie dość, że możemy w ten sposób zostać poprowadzeni przez trening czy rozgrzewkę, to wspomniane wskazówki nie są prostą grafiką czy opisem z poleceniem, ale czytelną i efektowną animacją!

W cenie 269 zł, jaką proponuje x-kom, to bardzo ciekawa propozycja. Na koniec dodam tylko, że Huawei od jakiegoś czasu otworzyło się na współpracę m.in. ze Stravą, więc jego zegarki są fajnym wyborem nie tylko na początek sportowej przygody z monitorowaniem wyników 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE