OnePlus Buds Pro 2: z takimi słuchawkami TWS aż chce się otwierać rok!

OnePlus Buds Pro 2 to druga wersja słuchawek True Wireless (tu pisaliśmy szerzej o OnePlus Buds Pro), jakie miały całkiem dobre warunki do tego, żeby zaistnieć w świadomości fanów muzyki na całym świecie.

Nie do końca się to udało (chyba nie muszę przypominać, że słuchawki bezprzewodowe to dziś diabelnie wymagająca nisza audio, gdzie poza kilkunastoma pewniakami w każdej półce cenowej reszta to niemal anonimowy plankton), ale producent zwarł szyki i nowa generacja potrafi zaciekawić!

OnePlus Buds Pro 2 mogą być kolejnym modelem słuchawek, które Dynaudio wyniesie na poziom topowej konkurencji!

OnePlus Buds Pro 2 / fot. OnePlus
OnePlus Buds Pro 2 / fot. OnePlus

Dwa słowa o tym, że Dynaudio już raz wyciągnęło inną chińską markę ze słuchawkowego niebytu: mam na myśli rzecz jasna Oppo, które za sprawą Enco X (pełna recenzja Oppo Enco X) tak dały czadu, że nawet sporo droższe słuchawki musiały schowa głowę w piasek.

Zestrojenie przez Dynaudio potrafi wycisnąć z przetworników tyle, ile wzrost stóp procentowych z raty typowego polskiego kredyty hipotecznego – 100% to mało powiedziane!

I właśnie logotyp Duńczyków na OnePlus kazał mi przestać wertować newsy i uważniej przyjrzeć się temu modelowi, który – jak się okazuje – potrafi zaskoczyć pozytywnie nie tylko kooperacją z cenioną marką.

OnePlus Buds Pro 2 / fot. OnePlus
OnePlus Buds Pro 2 / fot. OnePlus

Przede wszystkim OnePlus Buds Pro 2 może pochwalić się:

  • kombinacją dwóch przetworników –  11 mm tradycyjny dynamiczny i 6 mm planarny (podobne konstrukcje mają ogromny potencjał),
  • kodekiem Hi-Res LHDC 4.0 z aktualizacją do 5.0 (znany choćby z drugiej odsłony wspomnianego już Enco X – pytanie, czy Wasz smartfon na pewno go obsługuje),
  • potężną redukcją hałasów otoczenia ANC o mocy aż 45 dB,
  • dźwiękiem przestrzennym dzięki Dolby Atmos,
  • Bluetooth w wersji 5.3,
  • mocarną baterią (do 39 h całkowity czas pracy bez ANC) z obsługą szybkiego ładowania bezprzewodowego Qi.

Dodajmy do tego ciekawy wygląd z podwójnymi akcentami kolorystycznymi i eleganckie etui, a okaże się, że bezprzewodowe słuchawki TWS klasy premium mogą poczuć się zagrożone – tym bardziej, że cena OnePlus Buds Pro 2 w Chinach wynosi około 130$!

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie marki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE