Piękna promocja na słuchawki TWS SoundCore Liberty Air 2: dziś kupisz je za ułamek ceny!

SoundCore Liberty Air 2 to chyba te słuchawki, które zapoczątkowały triumfalny pochód ich producenta w świecie audio.

W swoim czasie była to konstrukcja wywołująca efekt łał – wysoka jakość wykonania, bogaty zestaw, dopracowana aplikacja ze świetnym korektorem, personalizacja odsłuchu i brzmienie, jakie pokazało, że nie tylko topowe marki mogą zachwycać.

Najciekawsze jest to, że to słuchawki, które wciąż warto kupić – zwłaszcza w świetnej promocji x-kom!

SoundCore Liberty Air 2 za 109 złw x-kom to najlepsze tanie słuchawki True Wireless i basta!

SoundCore Liberty Air 2 / fot. Anker

Z kodem weeknd za SoundCore Liberty Air 2 w promocji x-kom zapłacimy dokładnie 109 zł – to najlepsza cena, jaką można uzyskać na te słuchawki!

Dlaczego warto się nimi zainteresować? Otóż to słuchawki, które są z nami już nieco ponad 2 lata, ale nie zmienia to faktu, że brzmią świetnie do dziś!

Muszę się przy  okazji do czegoś przyznać: otóż właśnie ten model był jednym z tych, które towarzyszyły mi w początkach zarobkowego pisania o audio i do dziś pamiętam, jak silne wrażenie na mnie wywarły.

Najzabawniejsze jest to, że … do dziś co jakiś czas wracam do Ankera i w dwóch słowach opowiem, dlaczego.

Przede wszystkim SoundCore Liberty Air 2 to słuchawki z ogromnym potencjałem brzmieniowym, ale już na starcie kuszące dość zrównoważonym, a zarazem potężnym brzmieniem, które dostosujemy do swoich preferencji. Dodatkowo w aplikacji znajdziemy test możliwości słuchu oraz możliwość ustawienia sterowania dotykowego.

SoundCore Liberty Air 2 / fot. Anker

Słuchawki są świetnie wykonane (w każdym „pąku” metalowa siateczka, wysokiej jakość tworzywo obudowy, inspirowany diamentem przetwornik) i bardzo dobrze znoszą upływ czasu. Do tego bateria zapewnia nieco ponad 5 h realnego odsłuchu na jednym ładowaniu, a łącznie z etui – ponad dobę (to wartości, jakie pamiętam z testu tego modelu, ciut niższe niż deklaracja producenta).

W cenie z x-kom to słuchawki bezkonkurencyjne – chyba, że wolimy gorsze brzmienie, ale lepsze dopasowania do ucha i przynajmniej pasywną redukcję hałasów.

Szukasz innych słuchawek Ankera? Sprawdź recenzję SoundCore Life Q35, nausznych słuchawek z LDAC! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE