Zegarek Timex Stranger Things Atlantis za mniej niż 200 zł w Zalando!

Timex Stranger Things Atlantis jest jednym z tych urządzeń, które odwołują się do naszej nostalgii i sentymentu za jakimś filmem, książką, płytą, ale też konkretną dekadą z przeszłości (choć ten ostatni argument dotyczy nieco starszego  pokolenia).

Nie mam nic przeciwko, gdyby Timex kosztował na co dzień tyle, na ile wyceniono go w promocji Zalando – bo standardowa cena jest „ciut” zbyt zaporowa!

Timex Stranger Things Atlantis za 185 zł na Zalando to niezła cena, ale patrząc na sam zegarek i tak mam wątpliwości, czy „1” z przodu nie powinna też zniknąć

Timex Stranger Things Atlantis / fot. Timex

Serial Netfliksa zrobił swoje i choć ma swoje wzloty i upadki, to ostatni sezon dobitnie pokazał, że warto było wracać do Hawkins 🙂

To kawał fajnego kina, kapitalnie odwołującego się do naszych wyobrażeń o latach 80-tych i czasie sprzed wielkiego wybuchu powszechnie dostępnej elektroniki, zmieniającej nasze spędzanie wolnego czasu, pracy czy komunikacji.

I właśnie taki jest zegarek Timex Stranger Things Atlantis – topornie cyfrowy i trącący myszką, ale z perspektywy sympatyków serialu może być fajnym dodatkiem do codziennego stroju. Ten model posiada kompaktową, 40 mm kopertę, ozdobioną ornamentem nawiązującym do estetyki „pnączy” Vecny.

Timex Stranger Things Atlantis / fot. Timex

Urządzenie wyposażono w słynne timexowie podświetlenie INDIGLO, możliwość ustawienia alarmu i szkło hesalitowe, czyli … plastikowe. Jednym słowem zegarek bazuje na tanim TW2V51000 i – choć sam mam duży sentyment do Stranger Things – to zastanowiłbym się 22 razy, zanim kupiłbym ten model nawet w promocyjnej cenie.

Na szczęście wygląd zegarka to kwestia totalnie subiektywna i mam nadzieję, że ktoś z Was chętnie skorzysta z rabatu: na Zalando za Timex Stranger Things Atlantis zapłacimy obecnie 185 zł i to bezkonkurencyjna cena!

Szukasz innego niedrogiego zegarka o retro stylistyce? Sprawdź Casio Vintage A171!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE