Nanoleaf Lines to piękne modułowe, inteligentne listwy świetlne!

Nanoleaf Lines to modułowe listwy RGB, mogące być świetnym uzupełnieniem standardowych paneli tej marki – chyba najbardziej słynne są heksagonalne kształty, które można rozbudowywać w imponujące konstrukcje świetlne.

Dzięki subtelnym kształtom i ciekawie rozwiązanemu rzucaniu światła mogą one przekonać do pomysłu na taką nietypową dekorację wszystkich tych, dla których duże płytki są zwyczajnie zbyt agresywne.

Sprytne posunięcie, bo Nanoleaf Lines niekoniecznie muszą kojarzyć się z diodami RGB dla gamera, a raczej z wystylizowanym salonem czy pracownią!

Nanoleaf Lines: wolność projektowania i obsługa dla każdego

Idea paneli świetlnych Nanoleaf to jeden z tych trendów wzornictwa, który idealnie trafił w swój czas. Najpierw podobne urządzenia były obiektem marzeń graczy, podglądających na You Tube swoich ulubionych influencerów, a później, małymi kroczkami, zawędrowały „na salony”.

I naprawdę łatwo zrozumieć ich popularność, bo moda na oświetlenie LED wcześniej wymagała sporych nakładów finansowych, wiedzy i praktyki.

Technics EAH-A800 recenzja niezwykłych słuchawek z LDAC, angażującym brzmieniem i bezkompromisową jakością!

Pomysł Nanoleaf na modułowe zestawy, które możemy bez specjalistycznej wiedzy i różnych „magicznych” przekaźników samodzielnie montować na ścianach czy sufitach sprawił, że każdy mógł w przyzwoitych pieniądzach i bez zbędnego główkowania stworzyć własny, indywidualny wzór świetlny, który dodatkowo integrują się z rozwiązaniami typu Smart Home!

Teraz do urządzeń tej marki dołącza bardziej delikatny i wysmakowany model w postaci Nanoleaf Lines. Nowe listwy nie są już wariacjami na temat wielokątów, ale prostymi liniami, które możemy dowolnie łączyć i cieszyć się wzorem jedynym w swoim rodzaju.

Nanoleaf Lines
Nanoleaf Lines / fot. Nanoleaf

Lines mogą integrować się z domowym TV i tworzyć oświetlenie dynamiczne na wzór tego, co proponuje Ambilight od Philipsa. Ten tryb działa również z grami na PC, co pozwala na wrażenie całej ściany żyjącej kolorystyką w rytmie rozgrywki na monitorze.

Panele potrafią też dopasować się w rym muzyki, której słuchami i tworzyć efekty świetlne, jakie będą z nią współgrały. Do dyspozycji mamy ponad 16 mln kolorów, które rozświetlą przestrzeń i sprawią, że pomieszczenie nabierze dodatkowego wymiaru.

Zastosowana technologia pozwala nam wybierać spośród 19 wbudowanych scen lub tworzyć własne animacje RGBW z 2 strefami kolorów na linię. Wygodę sterowania zapewnia obsługa asystentów głosowych.

Na stronie producenta ceny Nanoleaf Lines startują od 199 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE