Pendrive Transcend JetFlash 790C: dobra cena, wysuwane złącze USB-C i 5 lat gwarancji

Małych penów z wysuwanym USB-C nigdy dość – nie ma chyba łatwiejszej drogi na wymianę danych pomiędzy nowoczesnymi laptopami i smartfonami. Transcend JetFlash 790C ma szanse, by znaleźć swoje miejsc w tej niszy!

Transcend JetFlash 790C: poręczny, niedrogi, szybki i z długą gwarancją

TRANSCEND zaprezentował nowego pendrive – JetFlash 790C o pojemności do 256 GB. Dzięki wysuwanemu złączu USB-C nośnik umożliwi przenoszenie danych między smartfonami, tabletami i nowymi notebookami wyposażonymi w popularny port.

JetFlash 790C to odświeżona wersja popularnego modelu JetFlash790. Nowa wersja nośnika została wyposażona w port USB-C i korzysta z interfejsu USB 3.2 Gen 1. Zastosowanie portu nowej generacji pozwoli użytkownikom na korzystanie z pendrive’a w szerszej niż dotychczas gamie urządzeń.

Jego możliwości szczególnie docenią osoby, które potrzebują rozszerzenia pamięci w swoich konsolach, tabletach, smartfonach czy innych sprzętach z wykorzystujących technologię USB-C.

Transcend JetFlash 790C / fot. Transcend

Nowy model jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych, wycenionych odpowiednio na:

  • 64GB – 47 zł,
  • 128GB – 115 zł,
  • 256GB za 155 zł.

Pendrive nie posiada zatyczki, a samo złącze jest wysuwane. Takie rozwiązanie chroni przed uszkodzeniem oraz sprawia, że urządzenie jest bardziej poręczne, a jego używanie wygodniejsze. Przesuwasz przełącznik i gotowe!

Warto dodać, że producent oferuje aplikację TRANSCEND Elite, która jest kompatybilna z systemami: macOS, Windows i Android. Oprogramowanie to pozwala między innymi na tworzenie kopii zapasowej, przywracanie oraz szyfrowanie danych.

Urządzenie jest już dostępne w polskich sklepach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE