Logitech Zone Vibe 125: bezprzewodowe słuchawki do pracy i zabawy!

Logitech Zone Vibe 125 to ciekawy model słuchawek wokółusznych, mających sprawdzić się zarówno w pracy biurowej, jak i różnorodnej rozrywce. I choć taka kombinacja może wydawać się trudna do osiągnięcia, to wygląda na to, że Logi znalazł jednak złoty środek!

Logitech Zone Vibe 125: jedne słuchawki do wszystkich zastosowań?

Logitech Zone Vibe 125 / fot. Logitech

Pomysł Logitech jest prosty: nie powinniśmy otaczać się nadmiarem sprzętu i zgodnie z tą zasadą jedne słuchawki mogą zapewnić nam idealną komunikację w trakcie spotkań biznesowych czy zawodowych, a później towarzyszyć nam przy słuchaniu ulubionej muzyki, gamingu bądź zanurzeniu się w świecie ulubionego serialu.

Logitech Zone Vibe 125 mają wszelkie dane do tego, żeby połączyć świat pracy i rozrywki i to zasługa przede wszystkim możliwości pracy przez Bluetooth bądź odbiornik radiowy. Ta wolność wyboru sprawia, że urządzenie staje się rzeczywiście uniwersalne i możemy wykorzystać je do pracy z różnymi nadajnikami, od smartfona po komputery.

Logitech kontynuuje passę sporych, ale bardzo lekkich słuchawek (design przywodzi na myśl Logitech G435) – ten model waży dokładnie 185 g i jest to naprawdę dobry wynik, dzięki któremu nawet wielogodzinne użytkowanie nie powinno nas zmęczyć. Dodatkowo wygodę zapewniają spore nausznice z powierzchnią z tkaniny, wewnątrz których ukryto piankę z pamięcią kształtu.

Logitech Zone Vibe 125 / fot. Logitech

Znajdziemy tu także mikrofon wyposażony w:

  • redukcję szumów z technologią wiązki, która powinna zapewnić czyste rozmowy,
  • funkcję szybkiego wyciszania,
  • składaną konstrukcję.

Z brzmienie odpowiadają 40 mm przetworniki, a komfortu dopełni mocna bateria, zapewniają do 18 godzin rozmów i 20 godzin słuchania muzyki. Słuchawki posiadają standardowe przyciski sterujące – nie znajdziemy tu dotykowej obsługi i to dobra wiadomość, bo nie ma mowy o tym, że przypadkowe muśnięcie podczas Teamsa nagle aktywuje nam mikrofon 😉

Za Logitech VIBE 125 w większości sklepów zapłacimy około 570 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE