Casio G-Shock G-LIDE GBX-100NS: dobrze wyceniony i niezniszczalny model dla surferów!

Seria G-Shock od początku powstania była reklamowana jako idealny model dla sportowców, survivalowców i wszystkich tych osób, które traktują zegarek jako narzędzie pracy mające sprawdzić się w każdych warunkach. Teraz debiutuje kolejna podseria w postaci Casio G-Shock G-LIDE GBX-100NS, modelu dedykowanego dla suferów!

Casio G-Shock G-LIDE GBX-100NS: piękny, nowoczesny i dobrze wyceniony

Niezwykle trwała obudowa i legendarny system ochrony pozwolą przetrwać ekstremalne treningi. Modele GBX-100 pomogą zaplanować sportowe starcia z falami! Zegarki wyposażone są w funkcje analizy pływów i faz księżyca, prezentują czas wschodu i zachodu słońca.

Ultraczytelny wyświetlacz prezentuje dane przy pomocy wykresów, dzięki czemu możemy analizować je błyskawicznie. Zegarek wyposażony jest funkcję Step Tracker, która umożliwia zarządzanie treningiem przez analizę pokonanego dystansu i osiąganą prędkość.

Casio G-Shock G-LIDE GBX-100NS / fot. Casio

Moduł Bluetooth umożliwia zarządzanie zegarkiem z poziomu smartfona, gdzie dedykowana aplikacja G-SHOCK MOVE pozwala na budowanie historii treningów, analizę postępów i motywuje do rozwoju.

Model GBX-100 jest wodoszczelny do 200 metrów (20 Bar). Obudowa wykonana jest z metalu i wzmocniona włóknem węglowym, dzięki czemu zegarek wytrwa uderzenia w skały czy deskę.. Powierzchnia koperty ozdobiona jest metalową ramką, która wygląda stylowo i zwraca uwagę, że nie jest to „zwykły” model G-Shocka.

Najnowsze G-SHOCK GBX-100 dostępne są w wersji total black z czarną metalową ramką wokół wyświetlacza – oznaczenie GBX-100 NS-1ER lub w wersji z ramką w kolorze miedzi o oznaczeniu GBX- 100 NS–4ER. Cena urządzenia mile zaskakuje, zwłaszcza na tle ostatniego wyskoku marki w postaci MTG-B2000PH.

Zegarek dostępny jest na timetrend.pl i w sieci partnerów handlowych Zibi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE