Tstand 2: tylko on, Ty i tablet w Twoim łóżku!

Myślisz, że Tstand 2 to kolejna nudna podstawka do trzymania tabletu czy smartfona w wygodnej pozycji podczas oglądania filmów i seriali? Niekoniecznie!

Tstand 2: na łóżku, na stole, na Tobie!

Lubisz spędzać czas oglądając ulubione seriale na tablecie albo smartfonie? A może jestem molem książkowym i zaczytujesz się w e-bookach na Twoim czytniku? Jeśli któraś z tych czynności należy do Twoich pasji, to na pewno znasz ten moment, kiedy wiesz, że mimo ogromnej ochoty, by sprawdzić, co zdarzy się za chwilę w filmie/lekturze, nie dasz rady wysiedzieć dłużej w do tej pory wygodnej pozycji.

Tstand 2 / fot. Tstand

Kładąc się na łóżku z urządzeniem elektronicznym często trzymamy je przed sobą na wyciągniętych rękach – trzeba mieć mięśnie Terminatora, żeby w ten sposób obejrzeć coś więcej niż jeden odcinek „Przyjaciół”. I tu z pomocą przychodzi bohater dzisiejszego wpisu, czyli Tstand 2!

Mówiąc najprościej jest to statyw, który może utrzymać tablet, czytnik lub smartfon w wygodnej dla nas pozycji nie tylko na stole – bo takich modeli mamy już na pęczki – ale także podczas oglądania filmów w łóżku! I nie jest to kolejne rozwiązanie w rodzaju tacy na śniadanie do łóżka 🙂

Tstand 2 / fot. Tstand

Zasada działania urządzenia jest świetna w swojej prostocie: odwracalna podstawa Tstand jest jego najbardziej charakterystyczną cechą, odróżniającą go od wszystkich innych uchwytów na rynku. Uchwyt jest obracany o 310°, dzięki czemu jest maksymalnie uniwersalny i poradzi sobie na każdej powierzchni, umożliwiając na przykład oglądanie filmu w łóżku, siedząc przy biurku czy półleżąc na kanapie.

Tstand 2 / fot. Tstand

Tstand może pracować z każdym urządzeniem, od iPada, przez Kindle po Nintendo Switch, z jednym zastrzeżeniem: jego ekran musi mieścić się w zakresie 7 do 13 cali. Stojak jest lekki – waży około pół kg – oraz można go łatwo złożyć, aby zapewnić maksymalną mobilność. Został zaprojektowany tak, aby pasował do etui na tablet o przekątnej od 11 cali.

Urządzenie ma opatentowaną odwracalną podstawę z mocnymi zawiasami, które zapewniają płynne przejście między dwoma trybami: pozycją łóżkową i pionową, przeznaczoną na biurka. 

Tstand 2 ma już wersję prototypową na Indiegogo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE