Samsung serwis mobilny rusza do akcji!

Ile razy spotkała Cię sytuacja, kiedy nagle Twój telefon przestał działać? Nieważne z jakiej przyczyny: czy po prostu sam odmówił posłuszeństwa, czy ktoś mu w tym pomógł – padł i już. Więc teraz odsyłanie do serwisu, oczekiwanie, do tego niepewność – a nuż nie uznają naprawy w ramach gwarancji, a może przy okazji naprawią baterię, a zepsują wyświetlacz? A gdyby tak z pomocą mógł Ci przyjść Samsung serwis mobilny?

Samsung serwis mobilny: świetna idea, ale tylko w Warszawie!

Samsung serwis mobilny / fot. Samsung

Samsung ruszył z kolejną usługą w ramach strategii Serwisu 2.0. Od teraz naprawę smartfonu lub tabletu na terenie Warszawy będzie można zamówić (telefonicznie bądź mailowo przez całodobowe biuro obsługi) z dojazdem prosto pod dom lub biuro. Technicy naprawią urządzenie na miejscu w specjalnie przystosowanym aucie, w trakcie maksymalnie dwóch godzin.

Brzmi jak fantazja? Ha! Co ciekawe, serwis bierze pod uwagę nie tylko te urządzenia, które są ciągle na gwarancji, ale też – oczywiście za opłatą – możemy zgłosić zapotrzebowanie na naprawę każdego urządzenia Galaxy.

Na czym polega mobilny serwis? Otóż:

  • usługa Mobilnego serwisu jest dostępna tylko w Warszawie,
  • czas naprawy telefonów/tabletów to max. 2 godziny,
  • dotyczy wszystkich urządzeń Galaxy bez względu na ważność gwarancji,
  • dojazd mobilnego serwisu to dodatkowe 100 zł,
  • technicy mogą przenieść dane na inne urządzenie (opcja dodatkowo płatna).
Samsung serwis mobilny / fot. Samsung

Czy 100 zł to dużo jak na koszt dojazdu na terenie Warszawy? No cóż, Bolt to nie jest, ale warto pamiętać, że przyjazd możemy umówić na wybrane przez nas miejsce i czas, a autoryzowany serwis to gwarancja:

  • oryginalnych części,
  • zachowania szczelności urządzenia (tylko naprawa w autoryzowanym serwisie dalej potwierdza, że elektronika spełnia wymogi normy, co ma bezpośredni wpływ na honorowanie gwarancji),
  • przeprowadzenia testów sprawności urządzenia (m.in Wi-Fi, głośnik, mikrofon, ekran itp).

Warto?

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Samsunga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE