Xgimi MoGo Pro: kino plenerowe, które zabierzesz ze sobą wszędzie!

Wakacyjny wyjazd z przyjaciółmi albo weekend na własnym podwórku – a gdyby tak móc w takich warunkach obejrzeć film, koncert czy mecz na dużym ekranie? Naprawdę dużym – bo Xgimi MoGo Pro może wyświetlać obraz nawet do 100 cali!

Xgimi MoGo Pro: mały, mocny, doprawiony Harmanem

Urządzenie współpracuje z ze sklepem Google Play na Android TV i jest to najlepsza wiadomość dla osób, którym zależy na bogactwie dostępnych (ponad 4000!) aplikacji. Dodatkowo uzyskujemy możliwość instalowania gier, a także prostotę przesyłania treści z różnych urządzeń (Mac, smartfon, PC) na rzutnik.

Ten poręczny maluch wyróżnia się opatentowaną umiejętnością inteligentnej korekcji trapezu, która wyreguluje ekran o ponad 40 stopni zarówno w pionie/poziomie! Koniec z ciągłym poprawkami metodą prób i błędów, bo zamiast prostokąta na ścianie widzimy trapezoidalny kształt.

MoGo ma także drugą supermoc: funkcja autofokusa 10000 stałych punktów automatycznie dostosuje ostrość w ciągu kilku sekund! Ręczne ustawianie ostrości? A komu to potrzebne!

MoGo Pro z nagłośnieniem Harman-Kardon ma zapewniać świetną jakość dźwięku dzięki podwójnym 3-watowym głośnikom. Co ciekawe, możemy połączyć się z MoGo Pro poprzez Bluetooth lub standardowy kabla audio 3,5 mm i zamienić go w przenośny głośnik, który dzięki wbudowanej baterii jest w stanie odtworzyć do 300 utworów na jednym ładowaniu.

Akumulator o pojemności 10400 mAh zapewnia prawdziwą mobilność, pozwalającą na obejrzenie 4-godzinnego filmu (w trybie oszczędzania energii) lub słuchanie 8 godzin muzyki. To dobre rezultaty, a w razie potrzeby zawsze możemy podładować tego maluszka.

Projektor zapewnia jasność 300 lumenów z rozdzielczością Full HD 1080p i obsługuje Wi-Fi. Na wyposażeniu znajdziemy port HDMI oraz USB, pozwalające łatwo odtworzyć multimedia wprost z pendrive. Nie zapomniano również o wyjściu słuchawkowym, zgodności z Dolby Audio i DTS

Urządzenie ma naprawdę kompaktowe rozmiary146x105,5×94,5 mm i waży niespełna kilogram. W naszym kraju producent wycenił MoGo Pro na 2799 zł, choć okazjonalnie możemy liczyć na około 100 zł promocję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE