RTV TECH

Xgimi MoGo Pro: kino plenerowe, które zabierzesz ze sobą wszędzie!

Wakacyjny wyjazd z przyjaciółmi albo weekend na własnym podwórku – a gdyby tak móc w takich warunkach obejrzeć film, koncert czy mecz na dużym ekranie? Naprawdę dużym – bo Xgimi MoGo Pro może wyświetlać obraz nawet do 100 cali!

Xgimi MoGo Pro: mały, mocny, doprawiony Harmanem

Urządzenie współpracuje z ze sklepem Google Play na Android TV i jest to najlepsza wiadomość dla osób, którym zależy na bogactwie dostępnych (ponad 4000!) aplikacji. Dodatkowo uzyskujemy możliwość instalowania gier, a także prostotę przesyłania treści z różnych urządzeń (Mac, smartfon, PC) na rzutnik.

Ten poręczny maluch wyróżnia się opatentowaną umiejętnością inteligentnej korekcji trapezu, która wyreguluje ekran o ponad 40 stopni zarówno w pionie/poziomie! Koniec z ciągłym poprawkami metodą prób i błędów, bo zamiast prostokąta na ścianie widzimy trapezoidalny kształt.

MoGo ma także drugą supermoc: funkcja autofokusa 10000 stałych punktów automatycznie dostosuje ostrość w ciągu kilku sekund! Ręczne ustawianie ostrości? A komu to potrzebne!

MoGo Pro z nagłośnieniem Harman-Kardon ma zapewniać świetną jakość dźwięku dzięki podwójnym 3-watowym głośnikom. Co ciekawe, możemy połączyć się z MoGo Pro poprzez Bluetooth lub standardowy kabla audio 3,5 mm i zamienić go w przenośny głośnik, który dzięki wbudowanej baterii jest w stanie odtworzyć do 300 utworów na jednym ładowaniu.

Akumulator o pojemności 10400 mAh zapewnia prawdziwą mobilność, pozwalającą na obejrzenie 4-godzinnego filmu (w trybie oszczędzania energii) lub słuchanie 8 godzin muzyki. To dobre rezultaty, a w razie potrzeby zawsze możemy podładować tego maluszka.

Projektor zapewnia jasność 300 lumenów z rozdzielczością Full HD 1080p i obsługuje Wi-Fi. Na wyposażeniu znajdziemy port HDMI oraz USB, pozwalające łatwo odtworzyć multimedia wprost z pendrive. Nie zapomniano również o wyjściu słuchawkowym, zgodności z Dolby Audio i DTS

Urządzenie ma naprawdę kompaktowe rozmiary146x105,5×94,5 mm i waży niespełna kilogram. W naszym kraju producent wycenił MoGo Pro na 2799 zł, choć okazjonalnie możemy liczyć na około 100 zł promocję.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *