G-Shock GST-B400: płaski, stalowy, współpracujący z aplikacją i dobrze wyceniony sikor dla elegantów!

Wiem, że zabrzmi to jak wyzwanie: wyobrażacie sobie G-Shocka, który nie będzie straszył gumowaną obudową i rozmiarami busoli, a do tego da się go nałożyć do eleganckiej koszuli?

Jeśli nie, to najwyższy czas przyjrzeć się projektowi i możliwościom G-Shock GST-B400 – jeśli ten model nie zawojuje niebieskich kołnierzyków, to chyba żaden inny Shock też nie da rady.

G-Shock GST-B400, czyli próba wbicia zegarka dla drwali pod mankiet koszuli!

G-STEEL to linia zegarków G-Shock stworzona z myślą o miejskiej stylizacji, a nie pracy w ciężkich warunkach, brudzie i wodzie.

G-Shock GST-B400 / fot. G-Shock

Najnowszy zegarek GST-B400 jest najsmuklejszy z tej serii: jego koperta ma jedynie 12,9 milimetrów grubości. Patrząc na projekt urządzenia już na pierwszy rzut oka zgadniemy że jego wygląd jest próbą połączenia trwałości G-SHOCK z klasyką i elegancją.

Czy udaną? Trudno powiedzieć – takie zegarki trzeba po prostu lubić 😉

Minimalistyczną tarczę zegarka zdobi charakterystyczna turbina, wskazująca poziom baterii oraz tryb ustawień (międzynarodowy czas, alarm, stoper). Zegarek można połączyć ze smartfonem przez Bluetooth – to pozwala na wygodną modyfikację jego ustawień czy systemu powiadomień/przypomnień oraz automatyczną regulację czasu.

G-Shock GST-B400 / fot. G-Shock

Sparowanie ze smartfonem pozwala też na funkcję Czas i Miejsce, która lokalizuje użytkownika na mapie przy użyciu jednego przycisku.

Zegarek jest:

  • całkowicie odporny na wstrząsy,
  • zapewnia wodoodporność do 200 m,
  • stoper,
  • pięć dziennych alarmów,
  • podświetlenie LED Super Illuminator,
  • zasilanie światłem poprzez system Tough Solar.

W Wielkiej Brytanii zapłacimy za niego około 300 funtów – w oficjalnej dystrybucji Zibi musimy jeszcze zaczekać na oficjalną wycenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE