Lexon kosi 6 nagród RedDot 2021 – przegląd zwycięzców!

Nagród RedDot nie trzeba szerzej przedstawiać: dość powiedzieć, że to wyróżnienie, które otrzymuje elektronika (ale nie tylko, bo znajdziemy tu też m.in. zegarki mechaniczne) o designie wyznaczającym nowe trendy. W tym roku Lexon skosił aż 6 nagród i trzeba przyznać, że większość z nich robi wrażenie!

Poniżej znajdziecie przegląd zwycięzców wraz z ich charakterystyką.

C-PEN: długopis i pamięć USB w jednym

Co powiecie na długopis z wymiennymi wkładami, który jednocześnie posłuży jako pamięć przenośna? C-Pen posiada uniwersalny wkład, a pamięć USB-C o pojemności 32 GB została sprytnie ukryta w … skuwce pióra. Urządzenie jest dostępne w 6 kolorach z błyszczącym lub matowym wykończeniem, a na stronie producenta wyceniono je na 39,99 euro.

MINO + ALU: maleńki głośnik Bluetooth z bezprzewodowym ładowaniem

Mamy tu do czynienia z designerskim głośniczkiem, który bardziej wygląda jak towarzysz filiżanki espresso niż inne modele, do których przyzwyczaili nas inni producenci. Mino+ może pochwalić się mocą 3 W; bezprzewodowym ładowaniem, możliwość łączenia dwóch głośniczków w stereo; Bluetooth 4.2; baterią pozwalającą na 3 h pracy. Możemy je wykorzystać także jako zestaw głośnomówiący i … dyskretny przycisk do odpalenia migawki aparatu w sparowanym smartfonie.

Na stronie producenta zapłacimy za ten model 29,99 euro.

Mina M: kompaktowa, przenośna lampka LED

To niewielkie cudeńko sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz (wodoodporność na poziome IPX4). Urządzenie naładujemy za pomocą ładowarki bezprzewodowej Qi bądź przewodu USB-C. Wbudowana bateria zapewnia nawet dobę pracy na jednym ładowaniu i zapewnia gamę 9 kolorów światła LED po dotknięciu obudowy.

Na stronie producenta zapłacimy za nią 49,99 euro.

Mino T: turystyczny głośniczek Bluetooth z karabińczykiem

Sporo było już głośników bezprzewodowych z karabińczykiem – ale chyba w żadnym modelu nie stanowił on tak integralnej jego części, jak w przypadku Mino T. Urządzenie posiada pasywny system basowy, obsługuje Bluetooth 4.2 i zapewnia do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu.

W sklepie producenta zapłacimy za niego 49,99 euro.

Powersound: bezprzewodowy powerbank/głośnik 360°

PowerSound to w pełni bezprzewodowa ciekawostka: to rewolucyjne urządzenie 2 w 1, które łączy w sobie wygodę powerbanku do ładowania smartfonów lub słuchawek z obsługą Qi, z dodatkiem w postaci przenośnego głośnika Bluetooth!

PowerSound ma pojemność 5000 mAh i może być ładowany wyłącznie bezprzewodowo – energię oddaje w taki sam sposób, a na urządzeniu nie znajdziemy żadnych wejść/wyjść. Dodatkowo wbudowano tam głośnik 360° o mocy 3W, który sparujemy z dowolnym nadajnikiem. Ładowanie smartfona i jednoczesne słuchanie muzyki z głośnika? Czemu nie!

Na stronie Lexon zapłacimy za niego 79,99 euro.

OBLIO: bezprzewodowa stacja ładująca z wbudowanym odkażaczem UV

Oblio to bezprzewodowa stacja ładująca w kształcie … wazonu! Wbudowane wewnątrz diody LED UV-C niszczą wirusy, bakterie, pleśń i zarazki (testy laboratoryjne potwierdziły, że urządzenie niszczy 99,9% wirusów). Ładowarka ma moc 10 W i posada certyfikat Qi, a jej specyficzna budowa pomoże nam przynajmniej przez czas ładowania odpocząć od zerkania na ekran smartfona.

W sklepie producenta zapłacimy za nią 79,99 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE