Garmin to smartwatche, nawigacje i … inteligentne wagi!

Index S2 to nowa inteligenta waga od Garmina – choć większość z nas przywykła, że to producent przede wszystkim cenionych smartwatchy i nawigacji, to S2ka może mocno namieszać na rynku akcesoriów dla osób dbających o sylwetkę i zdrowie.

Index S2 to waga z funkcjami smart i nowymi wykresami trendów wagi, zwiększoną dokładnością pomiarów oraz szeroką gamą danych biometrycznych dla profesjonalnych sportowców i wszystkich, którzy cenią sobie dbałość o zdrowie. Dane z wagi synchronizują się automatycznie z aplikacją Garmin Connect, by użytkownicy mogli przeglądać pełne statystyki dotyczące swojej kondycji w jednym miejscu.

Przydatna w codziennym użytku nowa funkcja wyznaczania trendu wagowego pokazuje wykres liniowy z ostatnich 30 dni pomiarów, dzięki czemu łatwiej uzyskać pełen obraz procesu.

By uzyskać pełniejszy wgląd w stan swojego zdrowia, Index S2 ma kompleksowy pomiar danych biometrycznych, w tym:

  • wagę,
  • procent tkanki tłuszczowej,
  • BMI,
  • masę mięśni szkieletowych,
  • masę kości
  • procent wody w organizmie.

Index S2 ma także widżet pogodowy, który pomaga zaplanować dzień.
Wstępna konfiguracja wagi jest prosta dzięki prostemu samouczkowi w aplikacji Garmin Connect. Następnie Index S2 automatycznie synchronizuje się z kontem Garmin Connect przez sieć Wi-Fi, bez potrzeby korzystania z telefonu. Urządzenie pozwala utworzyć do 16 profili użytkowników.

Waga Index S2 dostępna jest w kolorach czarnym i białym, a czas pracy na baterii wynosi do 9 miesięcy. Sugerowana cena to około 600 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE