A Ty ile byś zapłacił/a za 13-calowy czytnik ebooków z podświetleniem? Granica błędu to 1000 zł.

Onyx Boox Max Lumi to pierwszy 13,3-calowy czytnik e-booków, wyposażony w podświetlenie. Urządzenie zostało stworzone z myślą o profesjonalnych zastosowaniach – według producenta świadczy o tym ulepszony ośmiordzeniowy procesor czy system Android 10, umożliwiający za pośrednictwem sklepu Google Play pobieranie aplikacji.

Najważniejszą nowością jest podświetlany 13,3-calowy ekran z regulacją barwy – Max Lumi pozwala na dostosowanie temperatury podświetlenia do własnych preferencji (od bieli po bursztyn). Nie jest to nowe rozwiązanie, jednak po raz pierwszy zastosowane na tak dużym ekranie E-Ink. Warto dodać, że czytnik łatwo zmienimy w dodatkowy monitor lub laptopa (po podłączeniu dedykowanej klawiatury), dzięki HDMI i USB-C z OTG.

Max Lumi to także elektroniczny notatnik z matowym ekranem (nietłukący się E-Ink Mobius Carta), który zastąpi sterty papieru i pozwoli odpocząć oczom od ekranów LCD. Posiada rysik WACOM, który umożliwia precyzyjne notowanie zarówno bezpośrednio po dokumentach, jak i w dedykowanych aplikacjach do notowania. Transfer plików również nie stanowi problemu: wystarczy kilka kliknięć, aby przesłać notatki na inne urządzenia.

Lumi jako jeden z nielicznych czytników oferuje wygodne surfowanie po Internecie. Jednak trzeba pamiętać, że w stosunku do tabletu Lumi ma pewne ograniczenia i trudno liczyć na oglądanie filmów. Urządzenie posiada wbudowane głośniki i mikrofon, bateria może pochwalić się pojemnością 4300 mAh oraz Quick-charge 4.0.

Na deser została nam … cena, która na Czytio.pl wynosi obecnie 4099 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE