NAVITEL MSR550 NV: budżetowa kamera z sensorem Night Vision

Model MSR550 NV to następca kamery MSR500. Został wyposażony w zaawansowany sensor Night Vision, szklaną optykę i szeroki kąt widzenia 140°. Kompaktowe gabaryty urządzenia zapewniają lepszą widoczność podczas jazdy.

NAVITEL MSR550 NV nagrywa w jakości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV na karcie pamięci o pojemności do 64 GB. Wideorejestrator wyposażono w 2-calowy ekran TFT o rozdzielczości 320×240. Sensor optyczny z obsługą night vision GC2063 odpowiada za wysoką jakość nagrań przy słabych warunkach oświetleniowych.

Wbudowany czujnik przeciążeń G-Sensor jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania. Funkcja trybu parkingowego zapewnia samoczynne uruchomienie się kamery i rejestrację filmu, w przypadku wykrycia kolizji (wstrząsu).

W zestawie oprócz kamery znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy.

NAVITEL MSR550 NV dostępny jest w sieci sklepów Media Markt i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 139 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE