Teufel AIRY TRUE WIRELES: germański pomysł na prawdziwie bezprzewodowe słuchawki?

Niemiecka marka Teufel coraz mocniej rozpycha się na rynku audio: teraz możemy zapoznać się z jej wizją prawdziwie bezprzewodowych słuchawek. AIRY TRUE WIRELESS oferują m.in. Bluetooth 5.0, aptX i AAC, szybkie ładowanie oraz 3 opcje kolorystyczne. Czym jeszcze umotywują swoją – całkiem sporą – cenę?

AIRY TRUE WIRELESS to małe i lekkie (49 g), bezprzewodowe słuchawki, które dzięki odporności na zachlapania sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Producent wyposażył je w neodymowy przetwornik i Bluetooth 5.0 z obsługą standardów aptX (Android) i AAC (iOS) do bezprzewodowej transmisji w jakości zbliżonej do płyty CD ze Spotify, YouTube, Apple Music i innych.

Dołączone etui nie tylko zabezpiecza słuchawki, ale pełni również rolę powerbanka. W pełni naładowany zestaw pozwala cieszyć się ulubioną muzyką czy podcastami przez ponad 25h. Szybkie ładowanie sprawia, że wystarczy odłożyć słuchawki na 15 minut do etui, aby zyskać godzinę działania (przy głośności na poziomie 50%). Trzy diody umieszczone na etui sygnalizują stopień naładowania. Słuchawki sparują się ze smartfonem lub tabletem automatycznie po otwarciu etui.

AIRY TRUE WIRELESS można obsługiwać za pomocą sterowania dotykowego. Pozwala to na łatwe odtwarzanie muzyki (play, pauza, pomijanie utworu oraz powrót do poprzedniego), przyjmowanie, odrzucanie i kończenie połączeń oraz wywoływanie asystenta głosowego w sparowanym smartfonie (Asystent Google czy Apple Siri).

Słuchawki są odporne na zachlapania, spełniają normę IPX5. Do zestawu dołączone są także trzy pary wkładek o różnych rozmiarach, które zostały wykonane z miękkiego, przyjaznego dla skóry silikonu o właściwościach antybakteryjnych. Nowa propozycja od Teufel może również pełnić rolę zestawu głośnomówiącego, w trakcie rozmowy dodatkowy mikrofon redukuje szum i hałas otoczenia.

W premierowej cenie Teufel nie będzie miał łatwego życia: za zbliżoną kwotę kupimy choćby Senki Momentum TWS pierwszej generacji, które są sprawdzonym – i również niemieckim! – modelem w tym przedziale cenowym. Pytanie, na jaki rodzaj grania Teufel postawił: jeśli będzie to neutralne, bardziej analityczne brzmienie niż rozrywkowo zestrojona konkurencja, możemy spodziewać się całkiem ciekawej propozycji w kwocie 500-700 zł.

Teufel AIRY TRUE WIRELESS dostępne są w sprzedaży na oficjalnej stronie teufelaudio.pl w cenie 649 zł, w kolorach: czarnym, białym oraz niebieskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE