Audycje muzyczne Sonos dostępne na Mixcloud

Dobrej muzycznej alternatywy nigdy dość: miłośnicy muzyki w Polsce mają teraz dostęp do wybranych programów muzycznych spod szyldu marki Sonos na platformie Mixcloud. Znajdują się tam audycje ze stacji Sonos Sound System, w tym Full Spectrum oraz Artist Hours z udziałem Thoma Yorke’a czy Jamili Woods.

Archiwum audycji z muzyką wybraną przez współpracujących z Sonos artystów jest dostępne pod adresem Mixcloud.com/Sonos oraz za pośrednictwem aplikacji Mixcloud. Kolejne wybrane audycje będą dostępne 24 godziny po swojej premierze w Sonos Radio. Ponadto, od przyszłego miesiąca archiwum Sonos Sound System będzie dostępne także w aplikacji Sonos.

O Sonos Radio i stacji Sonos Sound System

Sonos Radio łączy w jednym miejscu takie usługi radiowe jak TuneIn czy iHeart Radio i jest dopełnieniem ponad 100 serwisów streamingowych dostępnych na platformie Sonos. Użytkownicy mogą słuchać muzyki, relacji sportowych, wiadomości oraz innych audycji zarówno w lokalnych stacjach radiowych wyselekcjonowanych w oparciu o kod pocztowy, jak i w wybranych rozgłośniach z całego świata. Serwis jest darmowy i dostępny wyłącznie dla użytkowników systemów Sonos. Sonos Radio ułatwia słuchanie ponad 60 000 stacji radiowych z całego globu.

Stacja Sonos Sound System to projekt prowadzony bezpośrednio przez zespół Sonos. Co środę nadawane są audycje przygotowywane bezpośrednio przez artystów. 60-minutowy program jest wypełniony muzyką oraz komentarzami o inspirujących twórcach. W trakcie audycji odbywają się też premiery nowych utworów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE