Addon T3+ to nowy głośnik mobilny, który zachwyca mocą i designem

Addon T3+ jest niewielkim głośnikiem, który kusi łatwą obsługą, eleganckim wzornictwem, jakością dźwięku i jednym z najlepszych czasów pracy na baterii wśród przenośnych modeli Bluetooth.

Protoplastą nowszego modelu z plusem w nazwie jest Audio Pro T3, który został ulepszony o przemodelowane DSP i poprawione odwzorowanie niskich tonów.

Od strony konstrukcyjnej T3+ jest niewielkim, przenośnym głośnikiem bezprzewodowym, ale z dużym potencjałem. Budzący emocje dźwięk z głębokim basem to m.in. zasługa wzmacniacza Class D o mocy 25 W (2 ✕ 5 W + 15 W), który zasila układ trzech przetworników: dwa wysokotonowe z tekstylnymi kopułkami (19 mm) oraz jeden średnio-niskotonowy o długim skoku (76 mm), wspomagany przez układ bas-refleks. Ten układ, mimo kompaktowej obudowy T3+, dostarcza dźwięk z zakresu 60—20 000 Hz.

Ciekawostką jest bateria, pozwalająca cieszyć się odsłuchem na 50% skali mocy nawet do 30 godzin – co zabawne, Audio Pro jako jeden z nielicznych podaje też czas pracy na maksymalnej głośności, wynoszący 12 godzin.

Nie oszczędzano również na materiałach wykończeniowych — znajdziemy tu lite aluminium, obudowę z drewna o wysokiej gęstości oraz uchwyt wykonany z naturalnej skóry.

Urządzenie w momencie premiery (lipiec 2020) wyceniono na 849 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE