Nowe golarki Braun 2020

Braun wprowadza na rynek nową generację golarek – Braun Series 5, Series 6 i Series 7: wszystkie trzy urządzenia posiadają nowy, ergonomiczny uchwyt zaprojektowany tak, aby idealnie leżał w dłoni i umożliwiał efektywne golenie za jednym pociągnięciem.

Braun Series 7 z głowicą 360 ° Flex

Model Braun Series 7 został wyposażony w  rewolucyjną, w pełni elastyczną głowicę 360° Flex. Głowica dostosowuje się do konturów twarzy i szyi, zapewniając stały kontakt ze skórą, aby dotrzeć do każdego włosa. W efekcie skóra twarzy jest idealnie gładka, nawet w trudnodostępnych miejscach. Cena sugerowana w zależności od modelu – od 999 zł do 1239 zł.

Braun Series 6 z głowicą SensoFlex

Golarka Braun Series 6 posiada głowicę golącą SensoFlex dedykowaną skórze skłonnej do podrażnień. Głowica minimalizuje nacisk i zapewnia delikatne, ale dokładne golenie, jednocześnie dopasowując się do konturów twarzy. Golarka Series 6 została przetestowana dermatologicznie pod kątem delikatności dla skóry. To gwarancja dokładnego golenia bez straty na wydajności. Cena sugerowana w zależności od modelu – od 769 zł do 1099 zł.

Braun Series 5 z systemem EasyClean

Golarka Series 5 została wyposażona w system EasyClean. Urządzenie może być łatwo czyszczone dzięki specjalnemu otworowi do płukania znajdującemu się w głowicy, który ułatwia usuwanie włosów, bez konieczności jej zdejmowania. Wystarczy wypłukać golarkę pod bieżącą wodą, aby całkowicie ją wyczyścić. Cena sugerowana w zależności od modelu – od 419 zł do 689 zł.

Golarki Braun Series 5, 6 oraz 7 można w prosty sposób zmienić w wielofunkcyjne urządzenia. Wystarczy, że użyjemy jednej z pięciu dedykowanych końcówek EasyClick i umieścimy ją na głowicy. Za pomocą jednego kliknięcia zmienimy golarkę w trymer do brody, precyzyjny trymer, golarkę do ciała, trymer do zarostu lub szczoteczkę czyszczącą. Ceny sugerowane w zależności od końcówki – od 119 zł do 189 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE