JVC HA-AE5T: słuchawki True Wireless dla sportowców

JVC proponuje nowe słuchawki True Wireless dedykowane dla sportowców: odporne na kurz i pot, z zabezpieczeniem przed wysuwaniem się z ucha i rozbudowanym sterowaniem i obsługujące SBC/AAC/aptX. Dodajmy do tego ciekawy design, niezły czas pracy i obsługę asystentów głosowych, a wygląda na to, że odrobinę zapomniana marka ma szanse zaistnieć w świadomości osób nie wyobrażających sobie uprawiania sportu bez muzyki.

JVC postawiło w najnowszym modelu na sprawną obsługę i to w tej dziedzinie, o której producenci często zapominają. Dzięki zaimplementowaniu technologii Qualcomm TrueWireless Stereo urządzenie może pochwalić się bardziej energooszczędnym i stabilniejszym połączeniem, a do tego każda ze słuchawek może dynamicznie przejmować rolę wiodącego odbiornika bez żadnych opóźnień. Ciekawostką jest funkcja Touch & Talk, która natychmiast obniża głośność muzyki i aktywuje wbudowany mikrofon, dzięki czemu użytkownik słyszy dźwięki otoczenia (odpowiednik Ambient Sound).

Za sam dźwięk odpowiadają dwa 6 mm przetworniki o standardowym paśmie przenoszenia, wspomagane przez obsługę kodeków SBC/AAC/aptX. Jedna słuchawka HA-AE5T waży 6,2 g, a czas pracy producent określa na 9 godzin na jednym ładowaniu i 18 dodatkowych godzin dzięki etui uzupełniającemu energię. Znajdziemy tu także szybkie ładowanie – 10 minut pozwoli na korzystanie ze słuchawek przez godzinę. Nie zapomniano o kompatybilności z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa.

Niestety JVC wycenił HA-AE5T na 180 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE