Gorenje MMC1000RLR: look w stylu KitchenAid, ale cena jak z Lidla!

Gorenje MMC1000RLR to jeden z tych robotów planetarnych, na które aż chce się patrzeć – urządzenie jest dopracowane wizualnie niczym słynne KitchenAidy. Co ciekawe, w przypadku tego modelu producent postanowił pójść tropem retro designu, ale z zachowaniem umiarkowanej ceny sprzętu. Zobaczmy, na jakie możliwości możemy liczyć za około 1300 zł!

Gorenje MMC1000RLR chce być tym jedynym robotem w Twojej kuchni: poradzi sobie z ciastem, warzywami czy z mięsem

Gorenje MMC1000RLR / fot. Gorenje
Gorenje MMC1000RLR / fot. Gorenje

Nowoczesne urządzenia, takie jak Gorenje MMC1000RLR, pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności robota planetarnego dzięki dodatkowym przystawkom. W zestawie znajdziemy trzy łatwe w montażu wielofunkcyjne akcesoria:

  • końcówkę do mielenia mięsa z dwiema końcówkami,
  • końcówkę do krojenia warzyw,
  • końcówkę do wykrajania ciasteczek.

Misa blendera planetarnego MMC1000RLR oferuje pojemność 4,5l, która pozwala na jednorazowe  przygotowanie dużej ilości ciasta czy kremu. W zestawie znajdziemy cztery rodzaje mieszadeł:

  • do ciasta kruchego,
  • hak do wyrabiania ciasta drożdżowego,
  • mieszadło do kremów,
  • końcówkę do ubijania.

Sprzęt może pochwalić się aluminiowym korpusem, silnikiem o mocy 1000W (funkcja stopniowego rozpoczynania pracy), aż 7 poziomami prędkości pracy i oczywiście miksowaniem składników w trzech kierunkach jednocześnie.

Gorenje MMC1000RLR / fot. Gorenje
Gorenje MMC1000RLR / fot. Gorenje

Miska ze stali nierdzewnej nadaje urządzeniu elegancki wygląd i wydłuża jego żywotność. Przezroczysta pokrywa zapewnia kontrolę nad mieszaniem, zapobiega rozpryskiwaniu się zawartości i umożliwia dodawanie składników w czasie pracy. Co ważne, misę możemy bez problemu umyć w zmywarce.

Warto dodać, producent nie zapomniał o dodatkowych akcesoriach, takich jak końcówki do robienia makaronów, do ciastek, kiełbasek czy … wyciskania soków. Na stronie producent sprzęt wyceniono na 1399 zł, ale bez trudu znajdziecie nieco tańsze oferty w elektromarketach 🙂 Szykuje się hit „gotowych na wszystko”?

Szukasz bardziej rozbudowanego i wielofunkcyjnego urządzenia do kuchni? Sprawdź nasz test Lidlomixa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE