Czy iPhone 13 Pro to wciąż dobry wybór?

Wraz z premierą kolejnej nowej serii iPhone’ów, wielu użytkowników od razu zdecydowało się na wymianę smartfonów, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami od Apple. Jeżeli jednak komuś nie zależy na tym, aby mieć najnowszy model smartfona, może w bardzo przystępnej cenie kupić jeden z poprzednich modeli. Doskonałym przykładem jest iPhone 13 Pro, którego wydajność baterii, moc podzespołów oraz inne parametry wciąż potrafią pozytywnie zaskoczyć.

  1. Czym wyróżnia się iPhone Pro?
  2. Wydajność baterii iPhone 13
  3. Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone serii 13?

Zdaniem wielu zadowolonych użytkowników popularnej 13-tki jest to idealny wybór, jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości. Nawet jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup smartfona z drugiej ręki, to ewentualna wymiana baterii w przypadku tego modelu nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli więc uda się znaleźć egzemplarz, którego powierzchnia ekranu nie będzie w żaden sposób zniszczona, można niewielkim kosztem zyskać naprawdę potężny i zarazem elegancki telefon.

Czym wyróżnia się iPhone Pro?

Mogłoby się wydawać, że skoro niedawno Apple wprowadził do sprzedaży serię swoich smartfonów oznaczoną liczbą 15, to kupowanie starszych urządzeń nie będzie miało większego sensu. O ile jednak mogłoby tak być w przypadku smartfonów z Androidem, które po kilku latach od premiery zauważalnie zwalniają, co skutecznie psuje użytkownikom całą radość wynikającą z ich używania, to jeżeli chodzi o smartfony z logo nadgryzionego jabłuszka, nie trzeba się tym przejmować.

iPhone 13 ma bardzo elegancki design i dostępny jest w wielu nowoczesnych kolorach. Do tego dochodzi ekran Super Retina XDR z odświeżaniem ekranu na poziomie 120 Hz, co pozwoli na nowo odkryć ulubione gry, filmy i zdjęcia. Sercem modelu 13 Pro jest procesor A15 Bionic, który jest nie tylko wyjątkowo wydajny, ale też oferuje dużo lepszą efektywność energetyczną niż w przypadku wcześniejszych sprzętów.

Wydajność baterii iPhone 13

Dzięki licznym tego typu usprawnieniom, bateria w iPhone 13 Pro trzyma naprawdę długo, a nawet jeżeli osiągnięta zostanie liczba cykli ładowania baterii, to da się ją wymienić. Oczywiście kondycja baterii w przypadku nowych smartfonów na pewno nie będzie stanowiła żadnego problemu.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone serii 13?

W razie potrzeby można ją wymienić już za niewiele ponad 300 złotych. To wystarczy, aby można był odzyskać deklarowane czasy pracy i używać telefonu nawet przez kilkadziesiąt godzin. Z tego powodu optymalnym wariantem wydaje się wersja 128 GB, która pomieści wiele filmów, aplikacji i piosenek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE