NAVEE N65: mocna hulajka z 500W silnikiem w najniższej cenie na rynku!

NAVEE N65 to jedna z tych elektrycznych hulajnóg, jakie są już jakiś czas na rynku i dzięki temu wiadomo, że sprzęt po prostu trzyma się kupy i daje radę – na necie znajdziecie dziesiątki recek (o dziwo też sporo polskich), więc nie jest to odosobniona opinia.

Przypominamy dziś ten model z prostej przyczyny – w sklepie TomTop pojawił się w dobrej promocji, w której dzięki wykorzystaniu kodu TCGN65H zapłacimy za niego 459 euro, co dziś daje po przeliczaniu na PLNy około 2118,20 zł i jest to najniższa cena, jaką znalazłem!

Czym kusi ten model? Dowiesz się czytając poniższy akapit 🙂

NAVEE N65 ma duże i dętkowe koła, a do tego nie boi się sporych wzniesień i większych … użytkowników 🙂

NAVEE N65 / fot. TOMTOP
NAVEE N65 / fot. TOMTOP

Przy okazji ostatnio testowanej hulajki Sharpa (zobacz test SHARP EM-KS1) podkreślaliśmy, że wybierając e-hulajnogę warto pamiętać o tym, z jakim ciężarem jest sobie ona w stanie poradzić. Nie każdy model, zwłaszcza z tańszych urządzeń, dopuszcza użytkownika ważącego powyżej 100 kg i dla wielu osób będzie to spore utrudnienie.

Na szczęście Navee N65 bez trudu ma przemieszczać się pod obciążeniem do 120 kg i to już coś, co sprawi, że jest to model dla dużych chłopców. Do tego urządzenie wyposażono w mocny, 500W silnik, który pozwala temu modelowi na pokonywanie wzniesień do 25%, sporą prędkość maksymalną (tam, gdzie nie ma ograniczeń do 25 km/h, N65 może pomykać nawet 35 km/h!) i może pochwalić się sporym zasięgiem, według specyfikacji sięgającym nawet 65 km.

NAVEE N65 / fot. TOMTOP
NAVEE N65 / fot. TOMTOP

Najważniejsze cechy hulajnogi to:

  • system szybkiego składania obejmujący nie tylko tradycyjnie „łamaną” sztycę, ale również obrót samej kierownicy, dzięki czemu sprzęt po złożeniu jest dużo węższy,
  • akumulator o mocy 48 V/12,5 Ah, chroniony przez układ BMS, maksymalizujący jego żywotność,
  • 10-calowe, pompowane opony z wyraźnym bieżnikiem,
  • 2-stopniowa regulowana prędkość – 25 km/h i 15 km/h,
  • konstrukcja ze stopu magnezu – niska waga i  duża wytrzymałość,
  • podwójny system hamulców (tarczowe),
  • wyświetlacz na kierownicy oraz dedykowana aplikacja do obsługi.

Do tego NAVEE N65 wygląda po prostu solidnie i nie sprawia wrażenia zabawki, ale nie każdemu do gustu przypadnie waga sprzętu, wynosząca 23,5 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE