JBL Tour PRO 2: ekran w etui słuchawek TWS? Cudownie bezużyteczne!

JBL Tour PRO 2 to jedne z tych słuchawek (a nawet szerzej – elektroniki użytkowej w ogóle), które sprawiają, że zastanawiasz się nad tym, w którą stronę zabrnęli producenci audio.

Bo czy słuchawki True Wireless muszą mieć na etui ładującym wyświetlacz? Jasne, że nie. Ale czy nie wygląda to fajnie? No właśnie!

JBL Tour PRO 2 ma swój pomysł na siebie i nieważne, na ile jest użyteczny – ważne, że każdy będzie wiedział, kto wpadł na niego pierwszy!

JBL Tour PRO 2 / fot. JBL
JBL Tour PRO 2 / fot. JBL

Ekran na etui JBL Tour PRO 2 to sztos i chyba mało kto będzie miał co do tego wątpliwości. Natomiast jego praktyczność to już sprawa zupełnie drugorzędna 😉

Na renderach widzimy, jak dotykowy ekranik o przekątnej 1,45 cala prezentuje tryby wyboru ANC czy sterowanie, ale zgodnie z zapowiedziami producenta może on również prezentować … treści powiadomień ze smartfona!

Szczerze mówiąc brzmi do dziwnie, bo przecież etui ani nie pozwoli nam na nie w żaden sposób odpowiedzieć, ani też nie nosimy go bardziej na widoku, niż telefon (ba, wiele osób po wyjęciu „pąków” z etui odkłada je do kieszeni bądź zostawia np. w szafce w szatni na siłowni, natomiast zabiera ze sobą smartfona).

JBL Tour PRO 2 / fot. JBL
JBL Tour PRO 2 / fot. JBL

Ogólnie mam wrażenie, że nieważne, na ile wykorzystamy możliwości ekranu – i tak JBL zapisze się w historii słuchawek TWS jako ten, który pierwszy wprowadził na etui wyświetlacz.

Na razie niewiele jeszcze wiemy o samej specyfikacji urządzenia, poza tym, że obsługują Bluetooth w wersji 5.2, wyposażono je w ANC, 10 mm przetworniki i potężną baterię, mającą zapewnić do 10 h pracy na jednym ładowaniu i do 40 dzięki etui!

Ta skąpa ilość szczegółów jest oczywista, kiedy zauważymy, że premiera JBL Tour PRO 2 będzie miała miejsce dopiero w początku 2023 roku – przewidywana cena urządzenia w Polsce na pewno przekroczy 1200 zł.

Ostatnie produkty JBL to:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE