Sweet talk, sweet talk: Jabra Talk 65 to słuchawka dla zawodowców!

Duńska marka nie zapomina o swoich profesjonalnych korzeniach i poza świetnymi stereofonicznymi słuchawkami dla sportowców (zobacz test Jabra Elite 4 Active) oferuje ciągle rozwiązania cenione w pracy korporacyjnej.  Jabra Talk 65 ma być urządzeniem skoncentrowanym na spełnianiu swojej najważniejszej funkcji – czyli zapewnianiu bezproblemowych rozmów w hałaśliwym otoczeniu.

W dość tradycyjnym kształcie (mikrofon na wysięgniku i konstrukcja słuchawki zaczepiana na ucho) Talk 65 ma oferować topowe odszumianie rozmów, zasięg i baterię!

Jabra Talk 65: zawodowcy ciągle trzymają się monofonii i fizycznych przycisków

Jabra Talk 65 / fot. Jabra

Zestaw słuchawkowy Jabra Talk 65 dedykowany jest do bezproblemowych, wyraźnych rozmów w głośnym otoczeniu, dzięki zastosowaniu 2 mikrofonów i możliwości 80-procentowej redukcji hałasu. Zapewnia dzięki temu wyraźną komunikację, bez zakłóceń dźwięku, niezależnie od miejsca przeprowadzanej rozmowy.

Ten zestaw słuchawkowy Bluetooth mono ma zasięg bezprzewodowy do 100 metrów, co zapewnia większą mobilność i stabilne połączenie. Czas rozmów zestawu słuchawkowego Talk 65 po jednym naładowaniu wynosi nawet 14 godzin, co wystarczy do komunikacji podczas obowiązków służbowych każdego szefa 😉

Jabra Talk 65 / fot. Jabra

Jabra Talk 65 umożliwia przesyłanie strumieniowe informacji GPS i multimediów oraz zapewnia dostęp za jednym dotknięciem do Siri lub Asystenta Google. Konstrukcja zestawu ma stopień ochrony IP54, co oznacza że jest zabezpieczony przed kurzem oraz wodą, Zestaw słuchawkowy można nosić na lewym lub prawym uchu, a lekka konstrukcja umożliwia solidne i wygodne dopasowanie podczas aktywnego użytkowania.

Producent wycenił urządzenie na 99 euro.

Najważniejsze funkcje i dane techniczne Jabra Talk 65

  • 80% redukcja hałasu, technologia 2 mikrofonów i głos o wysokiej rozdzielczości
  • Do 14 godzin czasu rozmów
  • Najwyższej klasy mobilność i wszechstronność dzięki zasięgowi łączności bezprzewodowej do 100-metrów
  • Streaming danych GPS i multimediów
  • Dostęp jednym dotknięciem do asystenta głosowego*
  • Lekka konstrukcja
  • Odporność na kurz i wodę ze stopniem ochrony IP54

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE